Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell webshop-ot csináln...

Hogyan kell webshop-ot csinálni? Nem az informatikai részre gondolok, hanem az üzleti/vállalkozòi részére.

Figyelt kérdés

Külföldön élek és van egy terület amiben eléggé hiànyos a kínàlat, de Magyarorszàgon viszont sok ilyen van. Arra gondoltam, hogy csinàlnom kéne itt kintre egy webshopot, hogy itt is lehessen kapni ezeket a dolgokat. Hogyan kell nekiàllni egy ilyennek? Vagy egyszerübb lenne ha az ebayen regisztràlnék nem privàtként mint most vagyok, hanem kereskedőként? Így nem kellene marketingre költeni, reklàmozni a webshopot, mert az ebay màr ismert ugye.

Valamint hogyan vegyem fel a kapcsolatot itthoni nagykerrel, hogy àrulhassam a termékeiket?

Bocs az amatőr kérdésekért, de sosem csinàltam ilyesmit.



2015. szept. 4. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen országban vagy, és milyen jogszabályok vonatkoznak rád, de Magyarországon éves szinten saját termék eladásából (mint magánszemély) maximum 600.000 Ft bevételed lehet.

Nem tudom mit akarsz csinálni, és hogy akarod csinálni, de minden ilyennek az alapja egy vállalkozás nyitása. Vagy egyéni vállalkozóként, vagy Kft, vagy Bt, ami jólesik. És utána, mint cég, már árusíthatod a termékeket, bár nem tudom elképzelni, hogy te olyan áron be fogod tudni szerezni, hogy szállítási költséggel együtt neked és a vevődnek is megérje.

2015. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem tudom milyen országban vagy, és milyen jogszabályok vonatkoznak rád, de Magyarországon éves szinten saját termék eladásából (mint magánszemély) maximum 600.000 Ft bevételed lehet. "


Saját termék. Csak hogy ő üzletszerűen akar vele kereskedni, így minden fillér adóköteles.


Én vaterán/ebay-en kezdeném, ha van elég vevő, csak akkor saját webshop.

2015. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!