Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet belekezdeni egy...

Hogy lehet belekezdeni egy hangosítás és világosítás technikával foglalkozó cégalapításba?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma, de gondolom valami végzettség is szükséges hozzá. Mekkora tőke kell szerintetek? Hogy lehet sikeresnek lenni, hogy munkája is legyen az embernek? Ha mellé még színpadot is tudnék biztosítani, úgy még jobb lenne nem?

2015. szept. 6. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolog:


Egyrészt annyian vannak már ezen a piacon mint a szemét, ha nincsenek kapcsolataid soha nem kapsz munkákat.


Hogy komoly munkákat tudj vállalni, embertelen pénzeket kell belerakni a cuccokba, hangba, fénybe, fedésbe. Csak egy közepes hangtechnika 3-4 millió forint, ha nem valami kotvány szarral akarsz odamenni, mert fos cuccal sehova nem mehetsz. És akkor a fényről, színpadról még nem is beszéltem.


Embereket kell fogadni, mert egyedül nem tudsz mindent megcsinálni.


Aztán még azt is elmondanám, hogy ez nem egy leányálom munka, kb. a malter trógerolással egyenrangú a dolog, télen-nyáron, sokszor étlen szomjan egész nap trógerolhatsz valahol.


Azért mert tetszik egy keverő, az nem egyenlő ezzel a munkával.


Én nem lebeszélni akarlak róla, de 15 éve ezt csinálom, és azt javaslom ne gondolkodj ezen.

2015. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából nem a keverő tetszik, hanem ez az egész dolog, ha elmegyek egy koncertre, mindig az jut eszembe, hogy milyen jó lehet a hangosítónak, milyen élvezetes munka lehet, hiszen Ő felel az egész műsor színvonaláért, rajta múlik minden.
2015. szept. 10. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem leírtam mindent az előbb ezzel kapcsolatban.
2015. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első válaszadónak igaza van! Nagyon sok, pénz (min. 4 milla és akkor szállítóautó,színpad és fény nem nagyon van benne), idő és energia. Hát és borzalmasan sok ilyen cég van...én azt javaslom inkább menj el egy nagyobb céghez dolgozni!!
2015. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!