Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy olyanra kértek fel titeket ami igazából neki pénz kidobás?

Figyelt kérdés

Például volt most egy hölgy aki rendelt tőlem egy weboldalt, én megcsináltam a kérése szerint és tetszett is neki. De olyan dolgokat akart ami egyáltalán nem a legjobb megoldás stb.

Én próbáltam enyhén célozgatni (nagyon magabiztos volt) de ő maradt az eredetinél. Igazából ez már nem ma volt, de most egy kicsit lelkiismeret fordulásom van. Jogosan vagy nem kéne?


2015. szept. 26. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy lelkiismert furdalásod legyen? Pont azt adtad a megrendelőnek amit kért és ő tökéletesen elégedett volt. Jófej próbáltál lenni és ajánlani neki "jobbat" de nem kérte. Innentől nem a te sarad.
2015. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogyasztói társadalomban élünk, amire költünk, annak valójában a nagy része pénzkidobás. Már rég nem arról szól a világ, hogy arra adunk ki csak pénzt, ami ésszerű. Annak a hölgynek azt tetszett, végül is ő fizet, ő dönti el, mire éri meg neki pénzt kiadni.
2015. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!