Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kíváncsi vagyok manapság...

Kíváncsi vagyok manapság lehet-e itt olyan emberekkel találkozni, akik szintén saját ötleteik megvalósításán gondolkodnak? Akik nem a panaszkodással vannak elfoglalva!

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, amennyiben megírod ide a véleményed, kommented, és tudunk beszélni ötletekről, akár üzleti partnerségről is beszélhetünk, illetve, szponzorálási lehetőségeket is tudok! Pl. online vállalkozás, lényegében bármilyen mikrobiznisz témakörben szívesen válaszolok kérdésekre privátban.


Hajrá emberek! :)



2015. szept. 30. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Tehát fel akarsz mászni valaki hátán?
2015. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
16%
25 évesen már nem lány vagy, hanem nő.
2015. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem ezen az oldalon fogok üzleti partnert keresni.
2015. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
És azok az emberek majd pont egy 40 éves üzleti tapasztalattal rendelkező 25 éves lánytól fognak üzleti tanácsokat kérni.
2015. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Nézzük csak szépen sorban a válaszokat:


#1: Kötekedő, rosszindulatú megjegyzés.

#2: Teljesen irreleváns, kioktató hozzászólás.

#3: Bár releváns válasz, de elutasító és nem írja az okát.

#4: Lenéző, negatív hozzáállás.


Hát gratulálok mindenkinek!


Van itt valaki, aki nem a s-ggén ül, hanem TENNI akar valamit és rögtön jön 3 alak aki arconcsapja a névtelenségbe burkolózva. Ezek az emberek azok akik egyik embernek panaszkodnak, a másikba belekötnek.


Ne add fel, a válaszadók (kivéve talán a #3-ast) pontosan ellentétesek azzal amit te keresel.


Ha olyan emberekkel akarsz találkozni aki segítségre szorul, akkor szükséged van egy platformra amin keresztül megtalálod őket. Írjál a témába vágó cikkeket és azokat küld releváns portáloknak vagy csinálj egy saját blogot.


Nem könnyű, nem gyors dolog, de ha tényleg tudsz olyat adni ezeknek az embereknek amire szükségek van, akkor meg fognak találni téged.

2015. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ha az oldal felhasználói bázisáról alkotott véleményemet félre is teszem, akkor sem célszerű ilyen helyen üzleti partnert keresni, idegennel összeállni alapvetően elég rossz ötlet.


Nem véletlen, hogy amikor pénzt próbál szerezni az ember egy cég elindítására, és a VC megkérdezi, hogy honnan ismerjük egymást a társammal és azt mondom neki, hogy egy hónapja találtunk egymásra egy online fórumon, azt fogja mondani, hogy viszontlátásra. Az ilyesmi általában kizáró ok, hiába jó a termék/ötlet.

2015. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
#3-as voltam, lemaradt.
2015. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

5-ös kommentelő: mindenféle hozzáállásra számítottam.

A blogírás tényleg jó ötlet! Viszont a negatív emberekkel eddig sem foglalkoztam. Szép napot mindenkinek.

2015. okt. 2. 08:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó dolog a blog, de látogatókat szerezni hozzá nehéz.


Csinálj egy egyszerűt (semmi csicsa), írj 3-5 cikket és utána kezdd el küldözgetni az új cikkjeidet nagyobb portáloknak.


Ott lesz a blogod mint bizonyíték hogy tudsz többet is írni, nekik kell a tartalom, neked (a saját személyes márkádnak) pedig kell a "publicity" - mindenki jól jár.

2015. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi már indítottunk. :)
2016. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!