Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit lehet keresni a...

Mennyit lehet keresni a BKV-nál saját busszal alvállalkozóként?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ezzel foglalkozni, csak érdekel.

Mennyit lehet keresni, hogyan lehet bekerülni, mik a kritériumok.

(Természetesen ellehet vonatkoztatni a BKV-tól, csak példát írtam, akármilyen cégről írhattok).



2015. okt. 19. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést. A BKV-nak nincsenek ilyen jellegű alvállalkozói, csak és kizárólag saját járművekkel, saját dolgozókkal végzi a szolgáltatást.

De ha elvonatkoztatunk a BKV-tól, én akkor sem tudok olyan közlekedési céget, akik maszekokkal dolgoztatnak. Tehát ahol van is alvállalkozósdi, ott sem szomszéd Józsit kérik fel, hanem olyan vállalkozást, aki komplett flottát tud felvonultatni, és van referenciája is.

De ha ez érdekel, a BKK pl. 800-1000 Ft/km körüli összegeket fizet jelenleg az alvállalkozóinak. Kritériumok náluk elég szigorúak, kezdve attól, hogy kékre kell festeni a buszt, FUTÁR-ral kell felszerelni, meg nyilván egy sor más dolog.

2015. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!