Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol kell ezt jelenteni, mit...

Hol kell ezt jelenteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudomásom van egy boltról, ahol feketén alkalmaznak embereket, és engedély nélkül árulnak dohánytermékeket, valamint blokk nélkül szolgálják ki a vevőket.

Akár rejtett kamerás lebuktatásban is benne vagyok, de egyedül nem akarok intézkedni.



2015. okt. 28. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Ez neked miért is fáj?
2015. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Peldaul azert, mert az adocsalassal ot is meglopjak? Meg teged is? Meg engem is?
2015. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell magánnyomozósdit játszani. A NAV honlapján is tehetsz bejelentést.
2015. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez duplán is érdekes a NAV számára. Náluk kell jelenteni. A dohánytermékes részét elég komolyan veszik.
2015. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

#2 engem meglopnak adócsalás nélkül is. Pl mikor a fogorvos elküld, mert TB alapon akarom kezeltetni a fogamat és nem akarok neki 20e-et fizetni külön!


Vagy fizetem a nyugdíjt feleslegesen, hisz 35 év múlva nem lesz nyugdíj, mivel 10-15 év múlva összeomlik a nyugdíjrendszer!


Ez nem meglopás? Ezt szabad?

2015. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!