Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pályakezdő fiatal vagyok. Van...

Davefatty kérdése:

Pályakezdő fiatal vagyok. Van egy kis megtakaritott pénzem, kb.5-600 ezer Ft. Saját vállalkozást szeretnék nyitni. Mely vállalkozások lehetnének előnyösebbek napjainkban, amit el lehetne indítani ennyi pénzből, vagy egy kicsivel többől?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

5-600 ezer forintbol vallalkozast?


Meselj mar valamit, milyen 'palyat' kezdesz, milyen iskola engedett ki ennyire fogalmatlanul a munkaeropiacra?


Ez a penz meg az abszolut minumumhoz sem eleg, esetleg ha mar van uzlethelyiseged, muhelyed (SAJAT, nem berelt, mert a berleti dijat ennyi penzbol kb. 2 honapig tudnad fizetni), es mindemellett bevezetett ugyfelkorod. Megbocsass, de valami nagyon durvan messze allsz a valosagtol...

2015. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem tőke. Ez nyaralási pénz. :D
2015. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne csak fikázzátok, adjatok neki tanácsokat.

Igen ez a pénz nagyon kevés egy vállalkozás beindításához, úgy számoljál, hogy amint meg van mit szeretnél csinálni, és kiszámolod mi mennyibe kerül azt még szorozd be minimum háromszor. Annyi tőkére lesz szükséged. Ezt a pénzt fektesd be valamibe.

2015. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még egy nyamvadt lángososbódéhoz is kb a háromszorosa kell.
2015. okt. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzed meg ötleted sincs? Sok sikert :D
2015. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ötlet sincs, akkor inkább menj el dolgozni és addig kitalálod, tapasztalatot is gyűjtesz, na meg talán pénzt is... Így ez a pénz nagyon gyorsan el fog kopni. Akkor lenne így értelme nekifutni, ha pontosan tudnád hogy mit akarsz és inkább szolgáltatás jellegű dolog. De feltételezem semmi komolyabb szakmához nem értesz, amit piacképesnek éreznél, különben nem lenne fenn a kérdés
2015. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozni akarsz, akkor már eleve rosszul kezded, mivel arra sem vetted a fáradtságot,hogy rendesen leírd mit lehet tudni rólad, hanem csak idehánytál egy kérdést.
2015. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a rosszindulatu lehurrogó kommenteket, lattam olyan kommentet is hogy nem értek semmihez blablabla. hidd el hogy sokmindenhez értek. nem páva köcsög hülyegyerek vagyok. van ötletem is.. de én ugy gondolom, hogy ennek az oldalnak az a lényege hogy amit feltesznek kérdést válaszolni kellene rá normálisan ha pedig nem tudsz akkor bujjatok el :)
2015. nov. 1. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Látod? Hiába írtál választ, mivel az megint semmitmondó... Akkor mit akarsz?!

...

2015. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Kisgyerek... nem mondtad el mihez ertesz. Ennyi penzbol nem lehet 'vallalkozast' inditani, csak akkor, ha mar megvan mit csinalsz, megvan az ugyfelkor, megvan minden, csak a cegbirosagi bejegyzes meg az engedelyek hianyoznak. Semmit nem mondtal miben gondolkodsz, mihez ertesz, de a szadat jartatni, hogy 'aaaaaa sz*rok nem segitetek', az megy. Sok sikert az elethes, fog meg teged par kemeny meglepetes erni...
2015. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!