Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fuvarozó vállalkozást akarok...

Fuvarozó vállalkozást akarok indítani és érdekelne hogy mennyire éri meg? Ugyanis pályáznék egy fiatal vállalkozói pályázatra a fuvarozással kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Melyik lenne a jobb vállalkozási forma Kft. , Bt. és melyiket veszik komolyabban ?

Úgy gondoltam volna hogy egy 24t, 7.5, és egy 3,5 tonnás autóval kezdeném az egész vállalkozást .



2015. aug. 6. 21:00
 1/1 anonim válasza:
Én csak sofőr vagyok 24 tonnáson de dolgozok madzekokkal együtt. Megéri állitólag már egy autóval is 24 tonnás nyergesbillencsről van szó. De őrült sok pénzednek kell hogy legyen hogy megindulj és finanszírozni tudd az első pár hónapot. Mert ugye 60 és 90 napra utalnak. Hs kiszámolod csak AZ üzemanyag kerül havonta 500 ezerbe és akkor még keveset mész. Ha esetleg eldurran egy Gumi vagy valami műszaehiba becsúszik. Plusz még ott az útdij meg a millió befizetni való az államnak. És még ha kizinges a kocsid sz is több százezer ft havonta. Plusz még a biztosítás. És még mindig félő hogy megszűnik a cég akinek fuvarozol vagy esetleg benyelnek és nem fizetnek ki. Mert sajnos rengeteg ilyet is lehet hallani. Ha meg nincs fix munkád hogy egy adott cégnek kellesz mindig még rosszabb a helyzet mert nem tudhatod mikor hivnak higy menni kellene fuvarozni.
2015. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!