Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kb.20 milliót mibe fektetnétek?

Kb.20 milliót mibe fektetnétek?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön dolgozom, magas bevétellel, kb 2-3millió havonta. Ingatlanra gondoltam, hogy kiadom. Kb 26millióért tudnék venni 2-3 szobás lakást, azt kiadni 150-200.ért. Vagy nem tudom. tervezek tovább dolgozni, szóval saját cégre a szakmámban még nincs lehetőség csak külföldön.
2015. okt. 31. 20:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

". Kb 26millióért tudnék venni 2-3 szobás lakást, azt kiadni 150-200.ért. "


Miért nem olcsó garzonokat veszel, sokkal jobb a hozamuk kiadással,kiadni is könnyebb.

2015. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
A lakás jó, ha ötletesen meg van csinálva még 2-300-ért is kiadható, ha minden 2. évben veszel egy lakást, házat akkor tíz év múlva 1, 1,5 millát fog termelni havonta.
2015. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlen jobb egy kis garzon.


Ha az ember jó helyen talál pl. egy 4-5 szoba + konyha + fürdő felosztású lakást (100-120 nm körül) akkor azt szobánként ki lehet adni a belvárosban 40-50 között jelenleg és akkor arra rámondják, hogy "jó ár". Az 200-250e és ilyen lakást 25 lepedő körül lehet találni.


25 millából 3 minigarzont lehetne max. venni ami max 60 körül lehetne kiadni szvsz.

2015. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, azonban ne feledd hogy ha beköltöztetsz 4-5 embert egy lakásba, azok sokkal gyorsabban le fogják lakni a közös részeket mint mondjuk egy garzonban 1-2 ember.


A garzonokat könnyebb kiadni, eladni, felújítani.


Szerintem jobb vétel ennyi pénzből több garzon.


Ha három garzont vesz és 60 ért kiadogatja őket az miért szar hozam? Nagyon nem biztos hogy a 4 szobás lakást ki tudod adni szobánként 50 ért... és az se sokkal több hozamot jelent...

2015. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

+


GArzonokat sokkal könnyebb hosszútávra is kiadni.


4-5 szobás albérletbe őszintén kik költöznek? Felnőtt dolgozó emberek nagyon ritkán, inkább egyetemisták.


Az egyetemista meg minden, csak nem stabil bérlő, nyáron hazamegy, ha talál olcsóbbat amúgyis lelép, stb.



Ha több felé van elosztva a pénzed, az is sokkal jobb szerintem mintha egy db ingatlanba állna. A vagyont fel kell vagdosni, hogy ha kiesik egy elem, akkor ne menj csődbe.

2015. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
2 lakást szeretnék, egyet kiadni és egyet amiben majd lakom ha visszaköltöztem... Full luxus lakást szeretnék, légkondival, minden vadiúj benne, kamerával.
2015. okt. 31. 20:42
 7/27 A kérdező kommentje:
Jah nem az egyetemistákban van a pénz, és gyorsabbak le is lakják a lakást.
2015. okt. 31. 20:43
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

A full luxust én nem erőltetném ha kiadásra játszol.


A luxust a gazdagok értékelik. A gazdagok nem albérletben laknak :) És nem is akarnak albérletben lakni, hisz miért tennék?


Egy újépítésű lakás szerintem elég ha kiadni akarod, miért kéne luxus?

2015. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Airbnb-ben is gondolkozom, a szüleim tudnának vele foglalkozni nai szinten. Szerintem sokan értékelik a fullos lakást. Anno én is olyanban laktam amikor Bp-n éltem.


Hasonlókban gondolkozom:

[link]

2015. okt. 31. 21:04
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Airbnb megint más tészta. Igazad van, ahhoz jól passzol a luxus, mert azt tényleg ki lehet adni jó drágán pár napokra.
2015. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!