Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Erdemes lenne neten hasznalt...

Erdemes lenne neten hasznalt markas ruhat arulni? Nike, adidas. Milyen aron mennek kb, tenyleg van aki megveszi?

Figyelt kérdés
Turkalokban neha szoktam nagyon jo minosegu cuccokat talalni, eddig meg az a turi ahol nezem ezeket nem allt meg ra a darabaras termekre, igz viszonzlag olcson veszek.pl 600 ftert vettem most ferjemnek nike zippzaros kardigant. Eddig csak magamnak vettem, de somszor latok tok jo darabokat amik nem a mereteim. Kacerkodom a gondolattal, hogz ezeket arulhatnam amiket valogatok, de nem itt pesten, mert itt mindenki nagzon jokat vasarol turiban, en is fillerekbol nike, adidas, tommz hilfiger, river island stb cuccokban jarok. Szoval erdemes lenne tovabbarusitani, ha igen hol? Neten? Videken boltban?
2015. nov. 3. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
én szerintem nem, mivel ahogy írtad ott a turi, ott fel lehet próbálni. ha ezt vhogy meg tudnád oldani, akkor van rá esély
2015. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt már túl sokan csinálják, nincs esélyed versenyképesnek lenni ár tekintetében.

Másrészt a promócióra is költeni kell, amivel együtt már tuti nem éri meg.

Harmadrészt nem tudod biztosan megítélni, hogy az olcsón megvett darabok valóban eredetiek-e. Ha akaratodon kívül hamis darabokat adsz el, akkor abból még bajod is származhat.

2015. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!