Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne eredményesen...

Hogyan lehetne eredményesen használt női/lány cipőket gyűjteni? Ismerős nem lehetőség.

Figyelt kérdés

Van fent egy hirdetésem neten, de senki sem kívánja a nem használt, bármilyen állapotban lévő (akár kukába való) cipőjét ingyen vagy jelképes összegért (1-200 Ft) elküldeni nekem, hiába fizetném a postaköltséget. (Nem mondom meg mire kell, ne kérdezd, de úgyis megkérdezed.)

Sok női cipő nagyon tetszik, mostanában különösen a Vty/Victory márka, de sehol sem tudok szerezni semmilyen használtabb cipőt, pedig nem csak a fenti márkát keresem.



2014. márc. 2. 13:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Turkálókban, használt cipőboltokban is vannak márkásak.
2014. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De turiban legalább egy ezres egy cipő. Esetleg vaterán nézz körül az egyforintos aukciók között.
2014. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A vaterát és az apródot régóta nézem, az olyan állapotú cipőket amiket keresek, kidobják, nem felteszik eladni. :(
2014. márc. 2. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Használhatatlan cipőket szeretnél?
2014. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minél használtabb, annál jobb. Lehet használhatatlan is, kép alapján döntöm el, kell-e vagy sem.
2014. márc. 2. 17:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Pécelen van egy használtruha-és cipő nagykereskedés. Ott nincs megszabva, hogy hàny kiló cipőt veszel, de lehet, hogy csak vállalkozói engedéllyel vehetsz.
2014. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Onnan sem veszek semmit, jó messze van tőlem.

Nem hiszem el, régóta fent van a hirdetés, folyamatosan változtatom, megújítom de hónapok óta nem dobott ki senki semmit, amit elküldhetett volna nekem. Alig keresnek a hirdetéssel kapcsolatban.

2014. júl. 15. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm költözés miatt most leselejtezett egy csomó balerinacipőt, mármint körbekérdezett az ismerősei között, hogy kellenek-e valakinek... ami megmarad, azt szerintem oda tudná adni. Viszont ezek nem igazán használt cipők, csak a talpuk kopott le többnyire, mert erős járása van a barátnőmnek, szóval úgy képzeld el, hogy a felsőrész szinte hibátlan, de a talp meg tükörsima, kb. életveszélyes :) Érdekel? Mert akkor mondom neki.
2014. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Érdekel, persze. :) Szólj neki.
2014. júl. 16. 12:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ok, nem tudom mire kell neked, de számíts rá, hogy a talpat leszámítva nem tűnnek használtnak, elég jó állapotúak felül.
2014. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!