Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes belefognom egy saját...

Érdemes belefognom egy saját vállalkozásba?

Figyelt kérdés

2 éve hogy nemzetközi kamionsofőrként dolgozom, az utóbbi időben kezdtem gondolkodni hogy az összekuporgatott tőkémből vásárolnék egy billenős szerelvényt és elkezdenék magamnak dolgozni, persze egyenlőre csak belföldön.

Mi a véleményetek ? Képes lennék annyi tiszta bevételt termelni mint amennyit megkerestem nemzetköziben?



2015. nov. 14. 06:56
 1/1 ElekTamás88 válasza:

Üdvözlöm!

Nem saját tapasztalataimból mondom, hogy igen, érdemes.

Egyik közeli ismerőseim is hasonló cipőben jártak. Egy apa-fia páros. Az apa külföldön kamionozott, míg a fiú itthon. Tőkéjük úgy tudom nem volt, így lízingeltek egy önrakodós kamiont, futóval mindennel együtt. Igaz folyamatosan dolgoztak, de vissza tudták már fizetni az árát néhány éven belül, most pedig saját zsebbe megy a pénz. Mindezt persze vállalkozásban teszik.

Amennyiben Önnek van egy kis megtakarítása, lehet könnyebben kezdi el. Sok sikert kívánok!

2015. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!