Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » ÜDV. Azon gondolkoztam hogy...

ÜDV. Azon gondolkoztam hogy saját fuvarozó vállalkozásba fognék szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 SCANIA kamion SCANIA RENT bérleti szerződéssel és 2 félpótkocsit is bérelném. Ez lenne a lényege hogy nem kell megvennem semmit csak bérlek, mindent bérlek. Szerintetek működne? Scania.hu/rent/

#cég #fuvar #bérlés #félpótkocsi #kamion.kölcsönzés #rent.scania
2014. márc. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van megbízásod hosszútávon? Ha van igen, ha nincs akkor nem. Fizetni fogod a bérleti díjat, megbízást keresel, ha van vezetsz nem tudsz munkát keresni. Alkalmazottak bérét még nem is számoltam, lassan indul be az üzlet 10 millió gyorsan elröppen. Ha nincs 10 milliód akkor bele se kezdj.
2014. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van 12.5 millió HUF örökölt pénzem.
2014. márc. 4. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lízingelj de előtte szerez munkát, megbízást. Ismerős cége a következőképpen csinálta. Külföldi partner fizette a lízing díjat 3 ingyen fuvar fejében és a többi fuvart piaci áron fizette. 3 kamionnal dolgozott, csökkent a fuvar megbízás újat nem tudod szerezni elvitték a kamionokat, a sofőrök bérével tartozásban maradt. Természetesen ha sikerül jó fuvarokat szerezned működhet, rajtad áll. Bérlés helyett lízing hossztávon megéri. Ne a teljes pénzedet tedd bele, 5 milliót tegyél félre újrakezdeni. Ne törj le ha elsőre nem sikerül, tanulj a tapasztalatból és kezd el elölről.
2014. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már a piac fel van osztva szerintem.
2014. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El ne bukd a pénzed.
2014. okt. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!