Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan hirdessem, hogy műkörmö...

Hogyan hirdessem, hogy műkörmözést vállalok?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a okj-s tanfolyamot pár hónapja. Magamon, családtagokon szoktam gyakorolni. Van már pár referencia képem is, csak egy bökkenő van. Én otthon szeretnék ezzel foglalkozni, de nincsenek meg a feltételek, amit a törvényben előírnak. Egyelőre szalonban helyet bérelni nem tudok, így is sok a kiadásom. Ki szeretnék alakítani egy vendégkört, de ha ne tudok hirdetni, mert attól tartok lebukok így nem lesznek vendégeim. Ismerőseim meg nincsenek olyan sokan, akik szeretnének körmöket. Hogy lehet ezt okosan megoldani?

2015. nov. 15. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ìgy nem megoldhatò. Ha vendègeket akarsz, csinàld hivatalosan. Feketèn hirdeted magad, könnyen NAV-osokba futhatsz. Egy vàllalkozàsba befektetni kell pénzt ès időt. Ha ezt nem akarod, vàllalkozónak sem vagy valò.
2015. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerősöknek mondod, hogy hozzanak embert
2015. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kis településen viszonylag könnyen megoldható, helyi hirdetőtáblán, vagy ajánlásokkal.

Ha nagyobb városban laksz, ahol nem ismer mindenki mindenkit, akkor bevezethetsz olyat, hogy ha ajánlanak téged akkor kap valami kedvezményt. De ez is csak az elején jó, előbb-utóbb, ha ebből akarsz megélni, hivatalosan kell csinálnod.

Járulékodat csökkentheted úgy, ha beiratkozol nappali tagozatos képzésre.

2015. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!