Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy ötletem, amihez nincs...

Van egy ötletem, amihez nincs elég pénzem, de félek, ha kickstarteren gyűjtést rendezek, ellopják és levédetik az Én ötletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan, akinek már van pénze előbb megcsinálja az ötletem alapján...:S
2015. nov. 28. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1esre kéne hallgatnod. :D Most gondolj bele, én lehet hogy finanszíroznám ha jó ötlet lenne de mivel biztos nem fogod elárulni, így biztos nem fogok adni egy fillért sem. Ilyen egyszerű. :))
2015. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek elárulnám kickstarteren, csak le kéne védetnem globálisan. Az meg drága. Ez a kínás ügy meg logikátlan. :S
2015. nov. 28. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:

"Pár100k, max. fél millió kéne,"


Ennyit egy átlagos munkával is meg lehet spórolni és akkor nem kell társ, meg tőkés aki dirigál.

2015. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ekkora összeget tényleg nem nehéz összeszedni. Még lehet a provident is ad annyit vagy egy diákhitel :)
2015. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!