Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most kezdek bele egy fuvarozás...

Most kezdek bele egy fuvarozási vállalkozásba és ha a netrő szerzek fuvarokat akkor a CMR-t kinek kell leadni a címzettnek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a címen jelentkezel, megtudod.

Nem voltál tanfolyamon? ott ezt tanítják alapból.

2015. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%
Ahonnan viszed az árut onnan viszed a CMR-t és ahol leadod, ott lepecsételik, aláírják és valamennyi példányt megtartanak, valamennyi megy vissza a küldő céghez, valamennyi a tied. Hogy mennyi azt nem tudom, én csak sofőr vagyok, de itt is CMR van. Nem tudom miért gond, ha netről szerzel fuvart.
2015. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Az a gond ezzel, hogy úgy kezd fuvarozásba, hogy tök süket hozzá ( bocs ). Aztán jön a nem a feladathoz megfelelő jármű, az elszálló költségek és nem fogja érteni, miért nem megy ...

Ne legyen így, de rengeteg ilyen van.

2015. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
63%
Igen, ezt én is akartam írni, hogy azért kemény, hogy csak így belekezdesz egy vállalkozásba aztán ilyen oldalon kérdezed a dolgokat.
2015. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem voltam tanfolyamon csak szeretnél elindítani a vállalkozást, csak azért kérdeztem hogy egy kis fogalmam legyen az egészről.
2015. dec. 19. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Amíg ilyen kérdésekkel nem vagy tisztában, addig inkább szotyit árulj!

Ilyen erővel agyműtétbe is kezdhetnél, abban sem lennél sikertelenebb.

2015. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

előbb a tanfolyam utána a vállalkozás.


hogy akarsz autót vezetni, ha nem tudsz vezetni? Előbb meg kellene tanulni vezetni.

2015. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
A kérdésre válaszoljatok,és ne a kérdezőt kritizáljátok,és hogy miért tette fel a kérdést!
2015. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

#8.:

Senki sem kritizálta a kérdezőt! Csupán rá szerettük volna ébreszteni, hogy butaság úgy belevágni egy vállalkozásba, hogy az alapvető ismeretekkel sincs tisztában azzal kapcsolatban, amiből meg akar élni, amibe pénzt akar fektetni.

2015. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos időt húzz le mint kamion sofőr és észre se veszed , ezek a dolgok menni fognak egy idő után. Én is azt mondom mint a többi, így ne fogj bele.
2015. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!