Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen könyveket ajánlotok,...

Milyen könyveket ajánlotok, ha a vállalkozásindításról, üzletről akarok olvasni? (lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,és elhatároztam,hogy egy vállalkozást,céget szeretnék létrehozni. Mivel nehéz dolog,ezért kérem,írjatok könyveket,anyagokat amiből tudnék tanulni.

mivel fiatal vagyok,tanulni szeretnék róla,minden érdekel ami előbbre juttat.

Emellett tudom hogy kezdőtőke is kell hozzá.



2015. dec. 27. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Marketingkommandó (Wolf Gábor) kifejezetten kisvállalkozóknak/kezdő vállalkozóknak ír könyveket, vele mindenképp érdemes foglalkozni.
2015. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Guy Kawasaki - Reality Check

37Signals - Rework

Steve Blank - Four Steps To The Epiphany

Seth Godin - All Marketers are Liars

Peter Thiel - Zero to One


Hirtelen ezek jutottak eszembe, mind nagyon hasznos.

2015. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mindig jó, ha műveled magad, de nem attól leszel vállalkozó, hogy elolvasol 1-2-x db ilyen témájú könyvet. Persze hasznos alapokat ad, ezt nem vitatom. De a könyvek mellett legalább ugyanennyi időt fordítsd arra, hogy pontosan milyen vállalkozást képzelsz el.
2015. dec. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Szia!

Én pontosan ezzel foglalkozok, hogy induló, leendő vállalkozóknak segítek szakmai tanácsokkal, gyakorlati példákkal, tréningeket tartok.

Érdemes önfejlesztői könyveket olvasni, hogy rátalálj a szenvedélyedre, és erősségeidre, és ez alapján építsd fel a vállalkozásod.

Én inkább írókat ajánlanék, mint pl. : Robert Kiyosaki, John C. Maxwell, Szabó Péter, Brian Tracy.

Amennyiben érdekes lehet számodra, várlak szerettel fb oldalamon.: [link]

2015. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg vállalkozó vagyok, és mindent a saját bőrömön tanultam meg (mai napig tart). Ajanlanam neked, hogy ezzel foglalkozó tankönyvet is szerezz be, antikváriumban biztos van (persze minél frissebb kiadás). Igen, fontos a marketing (is). Lajkolom a hvg könyveket. Fontos az ötlet, meg hogy arra igény is legyen, járj nyitott szemmel! Mindennek járj utana, mielőtt belevagsz, kérdezni ingyen van, és ne itt, hanem komoly helyeken, hivatalokban is szívesen adnak felvilágosítást. És még valami: egyéni vállalkozóként én vagyok, aki eloallitja a terméket, aki eladja, aki szervez, ügyintéz, én vagyok a pénzügyes, a könyvelő, és a marketinges is. Lehet még más is, de még álmos vagyok, nem jut eszembe. Szóval ez ilyen. Ja, téma szerint javasolnék még pénzügyi könyveket, gazdaságit, hogy képben legyél, szakmait, ha tudod, mit akarsz csinálni.
2015. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!