Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Masszázs szalon indításához...

Masszázs szalon indításához milyen pályázatírót keressek?

Figyelt kérdés
Laikus vagyok a témában, nem tudom hogy induljak neki a keresésnek. Bármelyik pályázatíró magánszemély tud nekem segíteni, vagy ezen belül is vannak felosztva különböző célcsoportok?
2016. jan. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire akarsz pályázni? Kell helység az üzletnek, pénz és pénz, meg pénz a berendezéshez, reklámhoz stb. +okleveles masszőr és pénz
2016. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ehhez kapnál bármiféle támogatást.
2016. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Masszőr vagyok és saját masszázs szalont szeretnék nyitni. A pályázat arra kellene hogy a szalon teljes egészében az enyém legyen.
2016. jan. 13. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdőnek két opció létezik még most:


Évente két alkalommal, munkaügyi központ önfoglalkoztatóvá válás támogatás, vagy vállalkozásfejlesztési alapítványi mikrohitel.


Mindkettő ingatlan fedezetes és kb 500.000 önerőnek nem árt lennie, a rentábilis működéshez/induláshoz és maximum összeg lehívásához.


Idén lesz VM-es pályázat is magánszemélyeknek vállalkozás indításra vidéken, de a tevékenységi kör nem feltétlen innovatív, így ezt egy jó pályázatíróval valamilyen "keretbe" kéne foglalni.


(Nem önreklámnak szánom, csak a szakmai tapasztalat miatt megjegyzem minősített pályázatíró vagyok és van egy szépségszalon projekt is referenciában)

2016. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!