Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet online kaszinót...

Hogyan lehet online kaszinót nyitni? Kell e engedély hozzá, vagy pénz az oldal létrehozásához?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
természetesen engedély köteles, az adott ország szerencsejáték felügyeleténél szerezheted be, valamint elég komoly tőke megfelelési szabályoknak kell megfelelni. (hogy könnyen megértsd, nem egyszerűbb, és nem kell hozzá sokkal kevesebb pénz, mintha bankot akarnál alapítani)
2016. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

'Kell e engedély hozzá, vagy pénz az oldal létrehozásához?'


Na innentol neked meg valaszolni is ertelmetlen, annyira tokeletesen fogalmatlan vagy. Magyarorszagon az internetes szerencsejatek ALLAMI MONOPOLIUM, nem kapsz ra semmifele engedelyt. Ha ezt felfogtad, akkor a tovabbiakat, miszerint mibol fizetned ki a nyeremenyeket, honnan vennel szoftvereket, honnan szereznel alkalmazottakat akik uzemeltetik az egeszet mar meg sem kell kerdeznem.

2016. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha Andy Vajna közeli rokona vagy, akkor könnyű. Bár ha az lennél, akkor meg se kérdezted volna itt ezt a kérdést.
2016. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Nem tudom miért kell ennyire arrogánsnak lenned, lehet nem hallottál róla, de ez az oldal azért van, hogy olyan kérdéseket tegyünk fel, amire nem tudjuk/találjuk a választ, és mivel nem találtam választ, gondoltam próbálkozok itt. Mindenkivel ilyen pökhendi és lenéző vagy, aki valamit nem tud, de te esetleg igen?
2016. jan. 17. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, teljesen esélytelen, hogy tudj nyitni, mivel, mint írták, állami monopólium, ráadásul épp most tiltottak le legalább 2 oldalt: a Bet365-öt meg még egyet, csak azt elfelejtettem :D
2016. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem találsz választ?

A Gúgli sem barátod?

[link]

2016. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 librikus ***** válasza:
77%
Ez nem más mint CSALÁS. Aki így próbálja átverni kortársait, megérdemet pár évet a dutyiba!
2016. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon biztos nem tudsz, akármennyit is vergődsz.
2016. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Itthon int írták, nem fog menni.

Külföldön még van esélyed rá.

Adott ország szabályai szerint.

2016. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!