Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nemrég lettem kozmetikus....

Nemrég lettem kozmetikus. Szeretnék a szaknámban dolgozni! Hogyan hirdethetném magamat úgy, hogy nincs még meg az anyagi keretem hozzá?

Figyelt kérdés

Most végeztem kozmetikusként. Találtam egy nagyon szép helyett, kedves, segítőkész tulajjal.

Viszont csak úgy mehetnék oda dolgozni, ha kibérelném a széket! A tulajdonos ezt a módszert tarja a legjobbnak. Azt mondta neki csak a bérleti díjat kell fizetnem, használhatom a krémeket, eszközöket, felkerülhetek a honlapra, kint lehet a stúdióban a plakátom stb. és a vendégek után kapott keresetemet egy- az egyben az enyém.


Nagyon szeretnék már dolgozni. Legszivesebben rohannék a havi bérleti díjjal és kezdeném már ma a munkát. :)

Viszont egy gond van:

Nincsen vendégköröm és attól félek, hogy ha kibérlem a széket (ami nem olcsó), nem fogom tudni kitermelni a bérleti díjat és minuszba megyek!

Így sincs már pénzem. :(((


Szeretném meghírdetni magamat önállóan, hogy már legyen vendégem mire kibérlem a széket.

Hogyan csináljam?

Kérlek segítsetek!!!


2016. jan. 21. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerősök, facebook
2016. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát sajnos a vállalkozás indítása szokott ilyen anyagi befektetésekkel járni... ha pesti vagy és nem valahol kinn a halál f'szán, akkor én elmegyek hozzád, ennyivel tudok segíteni. úgyis most akarok kozmetikushoz menni és összevissza mindig máshoz megyek
2016. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!