Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv. Mindenkinek! Hol találok...

4771l4 kérdése:

Üdv. Mindenkinek! Hol találok olyan embereket, akik részt vennének egy olyan vállalkozásban, amelynek céljai között szerepel a szegénységből kitörni akaró emberek segítése, a környezetvédelemhez való hozzájárulás és az egészséges életmód terjesztése?

Figyelt kérdés
Nem kell hozzá vállalkozói. Mindenkit érint. Új megoldások.

2016. febr. 16. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést a Blikkben! " Balekokat keresek hangzatos, de semmitmondó szlogenekkel operáló termék- és szolgáltatásmentes vállalkozásba. MLM gyakorlat előny, piramisjátékok ismerete kötelező."
2016. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
mit kell rásózni szerencsétlenekre?
2016. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan ezeket csinálom én is, saját magam vállalkozásában. A nem kell hozzá vállalkozói csak ideig- óráig állja meg a helyét, amikor már olyan volumenben műveled, kelleni fog az, ha meg nem kell még hozzá, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz.. már ha vállalkozásról beszélsz továbbra is és nem nonprofit, amiben pedig szintén lehet ezzel foglalkozni. :-))
2016. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kérésre küldök bővebb információt privátban. Ide nem tehetem fel, mert kizárnak.

(Igen, az valóban fontos, hogy mindenki tudja; mi az MLM és mi a piramisjáték. Még nagyon sokan a kettőt ugyanannak hiszik.)

Való igaz. Amikor már olyan szinten leszek, akkor javasolt a vállalkozói, de nem kötelező. Van aki így-, van aki úgy csinálja azt. Én akarok egy céget, amikor oda jutok.

2016. febr. 17. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

"Amikor már olyan szinten leszek, akkor javasolt a vállalkozói, de nem kötelező. Van aki így-, van aki úgy csinálja azt. Én akarok egy céget, amikor oda jutok."


Ehhez azért a NAV-nak is van egy-két szava és állásfoglalása is már, egy hasonló félre tájékoztatás útján indult eljáráshoz kapcsolódva:


[link]


Igazából az egész ilyen rendszerek hitelessége épp ott bukik meg, hogy jövedelmezőségről, szegénységből való kitörésről beszélünk, miközben még magunk sem jutottuk el odáig, hogy megérje egy vállalkozást rá létrehozni... Vagyis még nem is hisz benne maga a "szponzor" sem benne. Ezek a kényszervállalkozás kategória alatti szintű üzleti lehetőségek jellemzően, így nagyon erre alapozni nem igazán lehet.

2016. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pekyy megint új neved lett?

Jöhetnek a részletek a mai napra vonatkozó csodás lehetőségről!

2016. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Gold MLM már párszor bedőlt, most is keresik hova lett a pénz.


SunMoney-nél a visszaosztás magasabb összeg, mint mint amit 160Ft/KWh ár esetén kaphatnál


Recyclix MLM külföldi cég, aki kizárólag magyar befektetőket keres, első kifizetés 2020-ban lesz :)


Együnk csak magokat és ezt emelt áron MLM, hát ez magáért beszél, sajna és ragadozó vagyok, nem növényevő.


Amivel egyedül egyetértek a hajléktalanok támogatása, de ez sem az MLM módszerben, ahol ez után jön a jutalékom, hogy hány ember fizet az ellátásukért.


Köszi a "lehetőségeket", de kihagyom!

2016. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ami nem volt túl meggyőző...


" világelső a magalapú táplálkozásban"

"minden újonnan belépő disztribútor után elültet egy fát. Továbbá saját alapítványa van (gyermekeket támogató) és minden doboz eladott termék árának a negyed részét valamelyik alapítvány támogatására fordítja" - Ezeket már évekkel ellőtte a Botanno és Ausante is, de ég mindig nem tisztázott a VER piaci vonatkozása, a karbongazdaságtaban.


Az alapítványosdi és karitatív PR szinte minden mlm cégnél behúzás eszköze. Pl. az Amwaynél is,a hol éves 5 milliót nem tudtak összerakni a Soténak anno...


egy kicsit félő, errre a sorsra jutna akérdező is, a fenntarthatalan tervével, hogy maga alá szervezze be a szegényeket.


Szakmailag, azért a Spar inkább Ausztriában van jelen - mint osztrák cég-, semmint:


"Ausztráliában több olyan Spar van, ami kizárólag napenergiával működik, ill. több péksége."


"Jöhet aki...:

1. ... nagyon csóró, "


Ezt azért így leírni egy "üzleti" oldalra...


Bár annak kicsit merész lenne hívni, egy blogspot oldalt, gmailes elérhetőséggel és komoly szakmai hiányosságokkal, vagy általános műveltségi szinttel.


Egy .eu domain 3.000Ft/év, egy tárhely havi 150 Ft.


Tehát a "csóró" induló költségének a fele, amit a kiutat mutató "Előre típusú vezető" nem fektet, vagy nem tud befektetni a saját "vállalkozásába".


Így továbbra is fenntartom, hogy ezek leginkább még a kényszervállakozások szintje alatt lévő komolytalanságok, amint szakmailag az "egy napelem panel képes ellátni egy nagyobb családi ház energia ellátását", kb ovódás szintű megfogalmazások a Garfield motívumok mellé,sem feltétlen előnyös, mint az utószóként feltűnő, még ki nem próbált legolcsóbb befektetési lehetőség bedobása sem, a maga 800 Ft-os díjával.


Szakmai szempontból meg geográfusként Ausztria nem egyenlő Ausztráliával, egy napelem beruházás megtérülése és tervezése, jobb esetben kivitelezése, komolyabb méréseket igényel attól, hogy kijelenthető legyen mekkora házra mekkora és hány napelem, mennyi időn belül lesz képes biztosítani a teljes energiaszükségletet.


Ezeket csak jobbító szándékként akartam volt megjegyezni...

2016. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, piacvezető magról nekem valahogy mindig egyébként a Monsanto jut az eszembe..


[link]

2016. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5000kg válogatás nélküli, szennyezett hulladék 1000euró, tehát 1 kg 0,2 ami 60Ft/kg. Ez lehet a biztosíték (mármint maga a szemét, amiért nálunk fizetned kell, hogy elvigyék), ha nem fizet a cég ki???


Magyar piacon a válogatott, mosott 30Ft/kg-ra esett vissza, ezért megy a Kínába 36Ft-ért.


Kapásból spóroltam neked egy csomó pénzt, a jutalékom legyen egy jelképes 10% és mindenki boldog!

2016. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!