Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozásban hogyan...

Saját vállalkozásban hogyan kell járulékokat fizetni?

Figyelt kérdés

Saját vállakozás lenne, hogyan kell a járulékokat fizetni, és mennyi ezeknek az összege? Mi van, ha van munkaviszonyom? Akkor úgy tudom vállalkozóként nem kell fizetni semmit. Mi van, ha részmunkaidőre vagyok bejelentve máshová? Akkor is visz a járulékot a történet? Vagy akkor még ki kell pótolni valami mással?

Tudom, hogy tanulói jogviszony esetén nem kell fizetni semmit, csak sajnos az szeptembertől lenne érdekes. Kb május és szeptember között kellene valamilyen átmeneti megoldás, hogy ne kelljen ilyen 50 ezreket fizetnem, mivel nem lesz annyi forgalma a cégnek, de még ha lenne is, nem erre a célra szántam.

Köszönöm



2014. febr. 25. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
36 órát meghaladó bejelentett munkaviszony esetén nincs járulékfizetési kötelezettség. A részmunkaidő nem számít sajnos.
2014. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!