Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek van saját vállalkozása...

Akinek van saját vállalkozása vagy képbe van az ezzel kapcsolatos dolgokkal tud segíteni?

Figyelt kérdés

Én és barátnőm egyéni vállalkozást szeretnénk nyitni (pályázattal) koktél bárrol vagy hasonlorol lenne szo.Ezzel kapcsolatban mindent szeretnék tudni. Mennyi alap tőke szükséges ,milyen képzettség kell hozza (én 3évet dolgoztam vendéglátásban) kivel kell beszélni segítséget kérni ,télleg mindent ami számunkra hasznos lehet


Köszönöm



2016. febr. 18. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Helyileg hol lenne?

Milyen pályázatra gondoltok, amibe belefér a koktélbár?

Hány évesek vagytok, mennyi önerőtök van? Esetleg ingatlan fedezet rendelkezésre áll-e?


Ha magatok sem tudjátok mekkora összeg kellene hozzá, akkor feltehetően nincs üzleti tervetek, anélkül meg pályázatot nyerni nehéz lesz.


Egyébként vendéglátós vállalkozó vagyok és pályázatfigyelő, pályázatíró is többek között.

2016. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20-23 evesek. Szegeden :D es kb 3-4 millio onero
2016. febr. 18. 18:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Munkaügyibe mondták hogy van ez a 25év alattiaknak elvileg szinte barmilyen ötlettel elöállhatunk. De sajnos semmit se tudok rolla még..
2016. febr. 18. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Munkaügyiben önfoglalkoztatóvá válás támogatás van, fejenként 2 millió + áfa és 3 havi bér-járuléktámogatás igényelhető, de 3 évig fent kell tudni tartani és nem lehet semmi mással foglalkozni, még alkalmazottként sem.
2016. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha bedől a vállalkozás, kamatostól visszakövetelik a zsozsót! Erre is gondolni kell.
2016. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytak :D haat szuper
2016. febr. 18. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Benne van az, csak ne a pályázati felhívást nézzétek, hanem a pályázati útmutatót, részletesen többször átolvasva. Pl. az is meg van határozva, hogy mire lehet pályázni- italbolt pl. ki van zárva, így a koktélbár nekem még kicsit rezgőlécnek tűnik, de egy exkluzívabb hellyel, szolgáltatásokkal kiegészítve már jó lehet - és azon belül is mire mennyit lehet maximum költeni.
2016. febr. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!