Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdjek...

Milyen vállalkozásba kezdjek 48-évesen?

Figyelt kérdés
Kétmillió forintom lenne rá!

2016. febr. 21. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolod, hogy tudnál az interneten egy soha meg nem talált webshopban versenyezni az évek óta a piacon lévő (pl. 350 ft-os izzó)- cégekkel? Szerintem nem... "


En gondolom, itt jon a kepbe a blogolas, szemelyes markanev epitese. Es kitalalhat mindenfele szolgaltatast, ami erdekes lehet es szakmajaval kapcsolatos, peldaul vesz egy fogyasztasmerot, es elmegy embereknek megmerni a lakasaban a berendezeseiket (lehet, hogy hulyeseget irok, nem ertek hozza, csak mondtam hasrautesszeruen egy otletet).


Kerdezo: igen, kezdetben havi 50-60 ezer lenne per ho, ha otthagynad a munkadat, de egyfelol, mint ahogy irtak, elindithatod munka mellett (peldaul hetvegen vallalsz munkakat), masfelol ott a ketmilliod, amit gyakorlatilag magadba fektetnel, es ha jo vagy a szakmadban, preciz es kedves az ugyfelekkel, hamarosan tobb munkad lehet, mint amennyit el tudsz vegezni. Nezd meg pl. ezeket: [link] Akar tarsulhatnal komuves meg viz-gaz szerelovel es kulcsrakeszen vallalhatnatod lakasok felujitasat. Szal vannak lehetosegek, de csakis olyansmibe fektess penzt, amihez ertesz, es ha alkalmazottkent vegzel egy munkat, az elso lepes azt vallalkozokent vegezni kozvetlenul ugyfelnek.

2016. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, próbálok ötleteket gyűjteni és egy kis megerősítést az elhatározásomban! Minden ötletet várok természetesen minden lehetőséget átgondolok és megfontolok!

Igazából én is a szakmámban gondolkodok csak kíváncsi vagyok mások véleményére is, a fiatalabb illetve az idősebb korosztályéra is!

2016. febr. 21. 20:19
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha van munkahelyed, akkor kérhetsz adószámot is

-adószámmal rendelkező magánszemély-

és nem kell fizetned semmit amíg nincs bevételed belőle

szóval ne ugorj egyből fejest egy vállalkozásba.

2016. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Nem minden tevékenységre lehet kiváltani az adószámos magánszemélyes adózási formát.

2016. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tajekozodj es olvass sokat a temaban en azt javaslom! 4oras munkahet, a vallalkozas mitosza alap konyvek. meg a te szakmadhoz kapcsolodoak. jelenleg mar mindenbol van szakirodalom, es neked van egy tudasod de ez nem feltetlenul fedi azt amire igeny van! abbol kell profi legyel amilyen igenyet kielegited a vevonek a vallalkozasoddal.


szamits ra hogy mindenki csak sirankozik, panaszkodik es azt mondja lehetetlen az egesz. teny hogy nagy a verseny mindenben, de azis teny akarhova nezunk mukodo vallalkozasoakt latunk! szoval nem kell elszomorodni. jah es palyazatok korul is lehet nezegetni, lehet epp van valami neked szolo kiiras, mivel kepesitesed van sok pontot kapsz konnyen megnyerheted.

2016. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, a villanyszerelés mellé még a klímaszerelés is eszembe jutott, bár a klímásoknál történtek valamilyen szigorítások!
2016. febr. 22. 05:24
 17/18 anonim válasza:
ha van valamilyen hobbid abból is lehet valami üzleti
2016. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Gondolod, hogy tudnál az interneten egy soha meg nem talált webshopban versenyezni az évek óta a piacon lévő (pl. 350 ft-os izzó)- cégekkel? Szerintem nem... "


Nem csak a #11-es, de én is vitatkoznék veled.

A 90-es évek végén internet kávézóm volt. Fiatalok hoztak reklám egérpadokat a Google logoval. Értetlenkedve néztem, hogy ki a túró az a Google, és mit akar. Volt már keresőszoftver a neten.

Most, 2016-ban már én sem kérdezem meg, hogy ki a túró az a Google...

2016. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!