Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol éri meg ma Magyarországon...

Kisvuk29 kérdése:

Hol éri meg ma Magyarországon juhot tartani?

Figyelt kérdés

Rég vágyam egy saját tanya ahol juhot tarthatok meg 1-2 egyéb állatot mondjuk baromfit meg disznót.

Jelenleg lent vagyunk az alföldön de elszomorító hogy minden föld fel van szántva a 60 saját juhunknak nincs elég legelő nem hogy a többinek...

Ráadásul én szeretnék többet is a jövőben

Voltunk már a hegyekben ott jó legelők vannak de az ár sem utolsó dolog manapság...

Kíváncsi lennék hol lehet egyszerre jó áron de legelővel kapni tanyát...

Borsod vagy Nógrád?

Esetleg Somogy?

Kalandvágy nincs bennem hogy külföldre menjek úgyhogy jó lenne itthon maradni

Nem egyszerű állattartásból megélni de mégis ezzel szeretnék foglalkozni tovább folytatva az apai hagyományt :)



2016. márc. 6. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Nagyon szèp tölled,hogy folytatni akarod ezt a kihalò fèlben lèvő hagyományt! Èn is ezzel foglalkozom. Nem tudom arrafelè milyenek a földárak, de szerintem èrdemesebb lenne ùgy csinálni hogy vennèl egybefüggően tobb hektár földet es arra èpìtenèl eggy szìnt. En legalább is ìgy csináltam.
2016. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!