Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Olyan valakivel szeretnék...

Olyan valakivel szeretnék beszélni, aki az Álláskeresők vállalkozóvá válásának pályázatát beadta, mint masszőr és azt elfogadták. (? )

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 10:41
 1/5 Ate11 válasza:
Nekem elfogadták (2014 novemberétől kaptam a támogatást)
2016. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, ha már itt és privátban írod, hogy nyertél a pályázaton, akkor válaszolsz nekem.

Viszont, mivel egyáltalán nem jelentkezel, így számomra semmi értelme nem volt a beírásodnak.

2016. márc. 23. 10:02
 3/5 anonim válasza:
Kérdező, már nem azért, de bagoly mondja verébnek, ez egy olyan oldal, ahol kérdést kell feltenni. Ha valakivel beszélni akarsz, nem ezen az oldalon kell keresni. Ez az oldal arra való, hogy konkrétan le kellírni a problémát. Különben meg te is tudsz privát üzenetet írni, az első válaszoló jelezte, hogy neki elfogadták, csakírnod kellett volna neki, ehelyett leoltod, minden elismerésem!
2016. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Válaszoló!

Engedd meg nekem, hogy ezt az oldalt ne csak kérdésre használjam, hanem keresésre! Amúgy pedig mi jogon akarod meghatározni, hogy valaki mire, hogyan használja ezt az oldalt?

Ha te nem tudsz segíteni, akkor sincs jogot letolni a másikat olyasvalamiért, ami nem ütközik eme oldal szabályzatába.

Nincs szükségem a tanácsodra, hogyan is használjam ezt az oldalt.

Honnan gondolod, hogy az illetőnek nem írtam X privát üzenetet?

Kérdezz inkább és ne kijelents valamit!

Én viszont nem írom, hogy minden elismerésem neked, mert jogtalanul, tudatlanul, közvetlen információk nélkül, téves következtetést levonva önkéntes rendőrködsz és azt kívánom, hogy a jövőben mielőtt válaszolnál, tegyél fel kérdéseket inkább, esetleg javasolj, de ne állíts a saját, elvárt, torzított, valótlan elképzelésed alapján hülyeségeket.

2016. márc. 24. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:

...apropó! Úgy látszik, még a szemüvegedet sem vetted fel, mivel ezt írtam:

"...ha már itt és privátban írod..." Erre az jött le neked, hogy nem vettem fel a kapcsolatot vele privátban? Ez aztán logika!

Vidám, nyugodt életet kívánok.

2016. márc. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!