Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 25-26 millió forintból mibe...

25-26 millió forintból mibe lenne érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy vennék egy lakást kb. 14-16 millóért amit külföldieknek egy közvetítő cégen keresztül kiadnék.

Ezen kívül úgy tudom van pénz a taxi autó bérbe adásban is.

Igazából én ilyeneken gondolkodok.

Mondjuk nyáron üzemeltetnék egy kis vattacukrozott. Vagy olyan dolgokat vennék amiket pár napra, rendezvényre, születésnapi bulira bérbe tudok adni pl.: vattacukros gépet, autószimulátort stb..


Kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2016. márc. 10. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

jaj annyi hülyeséget írtál, szerintem felejtsd el ezt a "vállalkozósdit".


"vennék egy lakást kb. 14-16 millóért amit külföldieknek egy közvetítő cégen keresztül kiadnék. "


Külföldiek többet fizetnek? Nem.

20 millióból (+5 millió felújítás, berendezés) már csak egy átlagos lakást lehet venni Budapesten vagy Győrben, vidéken máshol persze lehet jobbat de oda meg miért menne külföldi? Plusz jön a CSOK, ami megint más.


"nyáron üzemeltetnék egy kis vattacukrozott. "


Ehhez elég egy millió forint is, de vattacukor 20 éve volt menő.


"Vagy olyan dolgokat vennék amiket pár napra, rendezvényre, születésnapi bulira bérbe tudok adni pl.: vattacukros gépet, autószimulátort stb.. "


Igen, az autószimulátor is 20 éve volt menő mikor még alig volt számítógépes játék.

2016. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Olyanba érdemes belefogni amihez értesz.
2016. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

abba, amiből a 26 milla lett.


talán örökölted egyik napról a másikra? akkor kösd le, mert minden másban csak elbukod.

2016. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénzelj kutatásokat. Kickstarter, stb.
2016. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Vegyél lakást, add ki. Lehetőleg BP normális részén.
2016. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz semmihez akkor a lakás a legjobb még mindig. Keresni nem fogsz sokat, de úgy ahogy megőrzi a pénzed értékét plusz ad egy kis aprót. Persze nem mindegy, hogy melyik városban.

A vattacukor biznichez elég 300.000 forint, egy lángososhoz 2 millió. Keményen kell dolgozni, de ismerek olyat, akinek a Füredi vattacukrozás, plusz a Balaton mellett a vattacukrozás elég szép pénzt termelt ki. Igaz ő több egységgel nyomult. Azt is érdemes belekalkulálni, hogy csak három hónapig üzlet. Az autó szimulátor stb. 20 éve volt menő ebben egyetértek az előttem szólóval.

2016. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!