Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő művész vagyok. Kéne egy...

Kezdő művész vagyok. Kéne egy kis segítség, hogy ne kelljen büntetést fizetnem. Valaki, aki hasonló cipőben járt már, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A jövőben szeretném értékesíteni online a festményeimet, honlapom már készülőben. Azonban nem vagyok tisztában az adózással, hivatalos dokumentumokkal és egyéb számomra ismeretlen vállalkozási dolgokkal. Kell-e vállalkozást csinálnom, vagy mehet-e nélküle is? Milyen adót és mennyit kell fizetnem? Mit kell adnom a vevőnek (számla, eredetiségi igazolás, garancia és a társai)? Szóval minden infó jól jönne, lehetőleg olyan nyelven, amit egy olyan is megért, akinek soha, semmi köze nem volt saját vállalkozáshoz. Bár gondolom kénytelen leszek felkeresni könyvelőt az ügyhöz, de kezdetnek némi segítség jól jöhet. A google nem volt a barátom az ügyben.

2016. márc. 14. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress meg egy könyvelőt!
2016. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A NAVnal is nagyon segítőkészek.
2016. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!