Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahoz, hogy temetkezési...

Mi kell ahoz, hogy temetkezési vállalatot indíthassak?

Figyelt kérdés
Milyen papírok, engedélyek?
2016. ápr. 12. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Életképesség, hogy utánajárj a dolgoknak: pl. okmányiroda, önkormányzat, temető, van-e rá igény, van-e helyed hozzá? stb.
2016. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1, hozzáértés

2, pénz

3, kapcsolat

2016. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
Egy rakat hulla, néhány tonna gránit, aztán hajrá.
2016. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt a sok minőségi hozzászólást...
2016. ápr. 12. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Lapát.
2016. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező - amilyen a kérdés, olyan a válasz :-)

Első vagyok és bár nekem is élből az jutott eszembe, hogy

"Mi kell ahoz, hogy temetkezési vállalatot indíthassak?" - Hulla, de nem akartam fekete humort, így visszafogtam magam és ha hiszed, ha nem, pont azt írtam, amit tenned kell. Legelőször is fel kell mérned az igényt - van-e rá szükség? Másodszor okmányiroda - kell-e hozzá valamilyen képesítés, illetve vállalkozói kiváltása.


és ha hiszed, ha nem, a 2.-ik hozzászóló is pontosan, tömören leírta azt, amire szükséged lesz - ugyanis bejáratott temetkezési vállalkozók vannak, kórházak környékén - nem könnyű "betörni" a "piac"-ra.

Aztán kell még egy helyiség, ahol üzemelteted, annak - hacsak nem saját tulajdon - van bérleti díja, havi adó min. 50 ezer ft, de inkább több - soroljam még?

2016. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 mégis mit vársz? üzleti tervet?


Ha ennyire életképtelen vagy, hogy nem tudsz utána nézni, akkor minek tépje itt a száját bárki is?

2016. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Már kérdezted párszor.

Megfelelő kapcsolatok nélkül elég nehéz lesz beindítanod ezt az üzletet. Van valamilyen előéleted a területen vagy ismereteid? Nem mellékes némi empátia sem.

2016. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mivel nem most tervezem, csak érdeklődök iránta, ezért nem hinném, hogy életkéotelen volnék. Nem holnap kezdeném.

És utolsó, nem értem mire gondolsz, hogy kérdeztem már, de egyébkènt meg tudom, hogy iroda kell, sírásók, hely a balzsamozásra, autó stb. Direkt a papírokat kérdeztem, meg hogy fontos-e az okj. A többivel tisztában vagyok.

2016. ápr. 12. 20:06
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!