Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes belevágni...

Szerintetek érdemes belevágni egy webfejlesztő vállalkozásba?

Figyelt kérdés

Nemcsak a környékünkön, de úgy általában az egész megye tele van olyan vállalkozásokkal nemcsak kicsi, de számos közép és egy-két nagy vállalat is akad, amelynek a weboldala kritikán aluli, gusztustalan mind a design, mind a "technika".


Arra gondoltam, hogy csinálok nekik egy ezerszer jobban működő, szebb weboldalt.


Ez úgy nézne ki, hogy megcsinálom a weboldalt előre, majd megkeresem a céget, hogy "Láttam a weboldalukat, gondoltak-e arra, hogy ideje haladni a korral és lecserélni, viszonylag alacsony áron. Sőt már kész is. Meg is tudom mutatni. Érdekli magukat?"


Még csak diák vagyok, de miért is ne kezdhetné egyéni vállalkozókánt az ember akár már most. Tulajdonképpen nem tudom miért írtam ki a kérdést, mikor csak bele kéne vágni aztán meglátjuk érdekli-e őket a dolog.



2016. ápr. 15. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

És azt fogják mondani, hogy "nem, nem érdekel"


akkor te dolgoztál vele feleslegesen és még csak másnak se tudod eladni...

2016. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Figyelj nekem nem fáradtság. Gyakorlok addig is. Rengeteg időm van.


Pénzbe nem kerül nekem egy ilyen munka kivitelezése.

2016. ápr. 15. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó ötlet, annak idején én is hasonló módszerrel találtam meg az első ügyfeleimet, de arra készülj fel hogy 100-ból jó ha 5 helyről fogsz választ kapni és hogy személyes találkozó során kellesz eladni magadat. Fontosabb hogy megbízhatónak ítéljenek és megbízzanak benned, mert a szakmai felkészültségedet nem tudják leellenőrizni (nem értenek hozzá).
2016. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen én is hasonló arányokkal számoltam. A megbízhatóság egy nehéz ügy, de talán az előre elkészített munka valamennyit dob rajta.


Már csak az a kérdés, hogy ilyen ügyekben kivel kéne tárgyalnom. Az ügyvezetővel, vagy valami technikai emberrel?


Diákként az adózás is egyszerűbb, ha jól tudom.

2016. ápr. 15. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ès abban a pillanatban be is szìvtad amint számlát kèr, mert mièrt ne. Pluaz ugye egyèni vállakozókènt tejelninkell az 50k-t havonta ha van bevètel ha nincs. Szval egy dolog hogy sunyiba egy-kèt melót megcsinál az ember az ismerős ismerősènek, de üzletszerűen nem ìgy működik.
2016. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Sőt már kész is. Meg is tudom mutatni. Érdekli magukat?"


Rossz taktika, tudni fogják, hogy ha nem érdekli őket, bukod az idődet, ezért költséget minimalizálnál, és fillérekért is odaadod nekik. Elég keserves így elindulni, ezért nem érdemes más most egyéni vállalkozóznod: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Meg ha EV-vé válsz, lesznek fizetendő kiadásaid még akkor is, ha nincs bevételed, ezzel is számolj!


Ha elmész egy célghez dolgozni, akár gombokért is, sokkal többet fejlődhetsz az elején.

2016. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: senki nem mondta, hogy sunyiba menne a dolog. Úgy tudom főállás, vagy diák jogviszonnyal nem kell járulékot fizetni.
2016. ápr. 15. 13:41
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os megfogadom a tanácsot. Leeht előbb elmegyek céghez. Már ki is néztem magamnak és úgy tűnik az elvárásoknak is megfelelek.
2016. ápr. 15. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb erőfeszítésbe az kerülne, hogy meggyőzd ezeket a cégvezetőket, hogy érdemes annyi pénzt kicsengetni a weboldalfejlesztésre.


A legtöbb nem tud, nagy része nem akar. Még közepes céges környezetben is hajlamosak bagatell összegeket fordítani ilyen célra, de mindezek ellenére minőséget várnak el cserébe.


Mindent összevetve nehéz elmagyarázni egy témában nem jártas vállalkozónak, hogy pontosan - és rövid távon, hiszen azt akarja, hogy a kiadása minél előbb megtérüljön - milyen haszna keletkezik egy nagy mértékű weboldalfejlesztésből.

2016. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az #5 egyetértek! Kb a 2-3 kérdésem lenne, mielőtt elmerülnénk benne, hogyan költségelem el?! Tehát áfás számla a minimum beugró. Aztán, mint it-s az it-ssal beszélgethetünk ;D és rendelek egy kávét ..
2016. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!