Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Makita, Dewalt, vagy Metabo...

Makita, Dewalt, vagy Metabo gépekbe fektessek?

Figyelt kérdés
Villanyszerelő vállalkozáshoz vásárolnék gépeket, de még csak Makita gépekkel dolgoztam, ezekkel a gépekkel viszont csak jó tapasztalatom van, azonban a sokan azt mondták, hogy inkább Metabo vagy Dewalt.

2016. ápr. 29. 13:04
 1/3 anonim válasza:

Ha jó tapasztalatod van, akkor maradj a márkánál, ne hallgass másra. A bmw is egy jó autó, mégis sokan azt mondanák, sz..r. Ahány ember annyi vélemény.

Én gipszkartonozáshoz használtam makita gépeket, teljes megelégedettséggel. Otthonra hobbyszinten túl drága, de a helyedben, ergo vállalkozáshoz, főleg ha pozitívak a tapasztalataid biztosan megvenném. Én nagyon profinak tartom a makita gépeket, sosem volt velük bajom.

2016. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen én is így vagyok vele, valószínűleg az is lesz, de azért pár ember véleményét ki akartam kérni :)
2016. ápr. 29. 13:33
 3/3 anonim válasza:
Ezek ipari gépek, egyikbe sem fogsz csalódni :)
2016. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!