Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha a Vaterán letiltottak,...

Ha a Vaterán letiltottak, mert egyszer önlicitet követtem el, és utánna új fiókot nyitottam, és oda regisztrálom az új bankszámlaszomat, akkor arról nem ismernek fel?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy lelepleződsz.
2016. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"egyszer" ...:D Röhög a vakbelem. :)
2016. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akár fel is ismerhetnek korábbi egyező adataidról.


Első törlésem utáni a második acc-om működött kb 1 évig, vagy 1000 visszajelzéssel, amikor azt is törölték.

A harmadikkal már nincs gond, igaz az céges.

2016. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát,ha minden adat más a Vaterán,és regisztrálom a bankszámlaszámom ami az én nevemen van(nem azon ami a fiókomban szerepel),és céges lesz a fiókom,akkor nem fogok lelepleződni?
2016. máj. 3. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én azt hiszem azon bukhattam meg, hogy átmenetileg megadtam egy másik telefonszámot is, ami a korábbi fiókomnál volt (és még volt egy másik adat egyezés is).


Ha minden adat más akkor nem hiszem, hogy ki tudnak szúrni (az új regisztráció előtt azért a cookie-kat törölném a gépemről).

2016. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát a bankszámlaszámi adatokról nem ismernek fel?

Vagy ezeket nem is vizsgálhatják,mert a bank titkosítja?

2016. máj. 3. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Na persze, a bank titkosítja. :)


ÉS amikor befizeted a 6%-ot, azt hogy fogod titkosítani? Egyszerűbb nem csalni.

2016. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

NEM CSALTAM!

Nem tudtam,hogy ilyet nem lehet.Sajna...

Nem vagyok kíváncsi több válaszra,nagyon köszönöm a segítséget.

2016. máj. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!