Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha hirtelen lenne 767 millió...

Ha hirtelen lenne 767 millió forintod mire költenéd?

Figyelt kérdés
Igen, ez-az ötöslottó jővő heti várható nyereménye, de nem az a lényeg, hogy lottozól-e, vagy pl. akár lehetne örökölt vagyon, bármi, szóval nem ez a lényeg, csak, hogy mit kezdenél vele?
2016. jún. 5. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
A nagyobb részét befektetném ingatlanba, értékpapírokba (700 milliót minimum), a maradékot elverném luxuscikkekre: utazás, sportkocsi, talán egy kis vitorlást is vennék a horvát tengerparton.
2016. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az nem rossz. :)
2016. jún. 5. 17:07
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

500m-t kis kockázatú papírokba tennék

200m-ért lakásokat vennék

67m-ból meg bejárnám a világot.

2016. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért látni, hogy a vállalkozás témakörbe tettem ki, viszont sok lottó nyertes úgy nyer a lottón, hogy egy épkézláb ötlete sincs a pénzel, és csak elszórja, ugye ez a tipikus a lottón nyerni rossz, pár év múlva kevesebb lesz, mint amennyi volt, stb. De azért tényleg heti szinten lesznek új és új lottó milliomosok, elképesztő lenne látni, hogy eggyesek mire költik ezeket az összegeket.
2016. jún. 5. 17:18
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Nézd, nem starup cégek pályáznak erre a pénzre. A másik meg, hiába kap egy startup ennyit - pl. Update Norbi -, semmi garancia arra, hogy többet csinál belőle, lehet, hogy elbukja az egészet. Pl. mint Update Norbi meg a tőzsdére menése.
2016. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem bármekkora pénzmag felélhető gyorsan 1-5 év alatt, ha feleslegesen költekezünk belőle. 700 milla már az egész életemet rendbe tudná tenni, foglalkozhatnék azzal aimt szeretek és nem menne el napi 8-12 óra olyanra amit nem szeretek (dolgozni másnak aprópénzért)


Ennyi pénzt biztos nem kockáztatnék meg vállalkozásba. Kamatai hoznak annyit, amiből lazán meg lehetne élni + lakáskiadásból is jönne pénz. Ott már nem számít, hogy 5 év vagy 50 év a megtérülése, mert a stabil havi bevétel a lényeg. Idővel meg úgyis megtérül.


#3as voltam.

2016. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Egy tehetségkutató alapítványt hoznék létre.
2016. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
én nem fektetném semmibe, hiszen ott el is bukhatom. ez már bőven akkora összeg ami elég hátralevő életemben. Max betenném a bankba hogy kamatozzon.
2016. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

100 millióból vennék egy luxustanyát Magyarországon.

200 millióból alapítanék egy startup céget.

150 millióból vennék egy Fazendát(farm) Brazíliában

80 millióból egy Budapest belvárosi lakást.

7 millióból vennék egy autót.

200 milliót beraknék a bankba.

30 millióból jótékonykodnék.

2016. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én 17 éves vagyok, szóval nem az a célom, hogy most megvan az elengedő pénz, nemkell dolgozni mennem egész életemben.

Annyiban jó lenne, hogy tényleg sokkal több szabadidőm lenne, és nem kéne az anyagiak miatt aggódnom, de a szabadidőmet hasznosan tölteném, azzal foglalkoznék, hogy hogyan tudnám a saját, és mások életét szebbé tenni.

Csökkenteni a stressz forrásokat, pozitívabban hozzá állni az élethez, megtalálni az élet értelmét, egyszer pl. egy könyvet írnék róla, aminek a lényege az lenne, hogy minden fejben dől el, a mi egyéni, saját döntésünk, hogy, hogyan állunk hozzá bizonyos helyzetekhez, hogy reagálunk különböző szituációkra.

Mi a fontos számunkra, mi az amivel érdemes foglalkozni, és amivel nem. Szóval bőven vannak ötleteim. :)

2016. jún. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!