Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért vennétek ki a...

Atika kérdése:

Mennyiért vennétek ki a következő albérletet?

Figyelt kérdés

Az albérlet adatai:

-Szigetszentmiklóson található:busz 10 méter hév:400 méter.ovoda iskola 1 km,kisbolt:300 méter,CBA:500 méter,Duna part 300 méter

-zöldövezet,polgári rész szóval nem putris,ősfás utca

-az ingatlan egy nagy családiház udvarában található szóval közös bejárat az udvaron.Díszkert,halastó.

-új építésű az albérleti házikó!!!igényes.

-kb.:40 négyzetméter, 1 szoba,konyha wc+fürdő,+8 négyzetméter tároló helység polcokkal,biciglinek...

-kiváló hőszigetelésű ablakok,falak,tető.

-a szobába új szőnyeg.ágy,szekrénysór.



szóval a kérdésem:

1.mennyiért adjam ki?

2.kinek:1 vagy két fő?

3.kaució?


2010. ápr. 11. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

30 + rezsi? egy fő vagy fiatal pár, 2 hónap kaució

Gyerekesnek ne add ki mert az életben nem tudod elzavarni ha nem fizet.

Az a baj vele, hogy a világ végén van az emberek meg általában a városban akarnak albérletet, szóval nem lesz könnyű

2010. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szigetszentmiklós miért lenne a világ végén?Budapesttől 15 kmre van.Egyre többen jönnek ki lakni a jobb levegő miatt.az utazási idő se sok,busz 30 perc kocsival 15 perc Csepelre,de azért köszi és várom a további tanácsokat.
2010. ápr. 11. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
30e plusz rezsi + 1 vagy max két hó kaució. Ennyinél nem ér többet.
2010. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szigeti vagyok, kb tisztába is vagyok az árakkal. Ha egy 25-30 nmes felújítatlan garzon 40+rezsi, a tiédért 60-70et érhet egy olyan embernek, aki a leírt előnyöket értékeli és igényes! Akik a 30at lőtték be, az nem reális! Mi Tökölön (a kérdező kb tudja hova tenni) 2 évig béreltük egy ősrégi parasztház hátsó részét, kb 40 nm, fürdőben siesta, konyha semmi, szobában fa fűtéssel 30ért! Nem olyan világvége az! Kauciót mindenképpen kérj, és 30ért ki ne add azt a normális házat!
2010. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de Szigetszentmiklóson jó lehet lakni, mert kellemes környék ha családod van gyerekekkel, családi házban autóval stb. Ilyen ember viszont nem keres albérletet. Aki albérletet keres, vagy azért mert városban dolgozik,tanul (és igen akkor a 1,5 óra utazás naponta a világ végének számít már) vagy azért mert nincs pénze az önerőhöz, mivel másképpen pénzkidobás. Szerintem a 30 a reális
2010. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy főnek eleve nem tudod kiadni: aki egyedül van, az általában éli az életét, bulizik, eljárkál, jobban szeret a körúton lakni. Fiatal párnak lehet érdemes kiadni, 30-40+rezsiért. Persze itt elképzelhető, hogy baba lesz előbb-utóbb. Amivel egyébként nem értem, mi a baj, a szüleim hatéves koromig albérletben laktak, az, hogy gyerekük volt, inkább motiválta őket arra, hogy fizessenek... nem kell akárkit felvenni, célszerű ismeretség alapján.

Kauciót 1-2 hónapot szoktak kérni, ebből annyit lehet engedni, hogy ha szimpatikus a bérlőjelölt, akkor engedd meg, hogy 2 vagy 3 részletben fizesse ki. Annyi idő alatt amúgy sem tud nagy tartozást összeszedni :)

2010. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat
2010. ápr. 16. 23:32
 8/8 anonim válasza:
40-ért kiadhatod.. kisgyermekesnek is mehet, csak ne jelentsd be őket, és kérj a költözés elött befogadó nyilatkozatot..arra van, ha ki kell őket tenni, lobogtatod a papírt, hogy xy írásban adta, hogy ilyen esetben befogadja...akár át is cuccolhatod oda. az hogy a költöztetés árát visszakapod-e, az már egy másik tészta..
2010. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!