Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri egyéni vállalkozóként...

Megéri egyéni vállalkozóként nyelvet tanítani (magán)?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni nyelvtanárként (angol-francia), és szeretnék is tanítással foglalkozni, de a közoktatáshoz nem fűlik a fogam. Arra gondoltam, magántanárként kereshetnem a kenyerem, legálisan, vállalkozóként, teljes munkaidőben. Hallottam hogy egy havi 50 ezres KATA adó, tényleg csak ennyit kéne adózni utána? Szerintetek megérné?

Tanítvány szerintem lenne elég, mert korábban is raktam fel hirdetést, és azóta is bombáztak emailekkel, sorra kellett visszamondanom őket mert a suli mellett csak néhány órára volt időm. 90 percert 3000 Ft körül kérnék.


Szerintetek ez így működőképes lehet? Meg lehet belőle élni? Érdemes belevágni?


2016. jún. 7. 13:16
 1/1 anonim válasza:
Mindenképpen!Esetleg ha adott időszakban nincs elég tanítványod, elmehetsz nyelviskolákba is óraadónak! :) Sok sikert! :)
2016. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!