Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adósság rendezése vagy utazás?

Adósság rendezése vagy utazás?

Figyelt kérdés

Talán nem kérdés..

Kb 700 000Ft-os hitelem van még,úgy terveztem,hogy idén ezt letudom..viszont szeretnék ősszel egy egzotikus utazást beiktatni,de akkor év végéig nem rendezem ezt. Jövőre szeretnék kocsit venni, viszont,ha meg veszem,akkor az utazás biztos kilőve egy jó ideig még..

Fizetgessem inkább még jövőre is a hitelt..menjek el utazni és egyenlőre még a kocsiról is mondjak le.. vagy tudjam le idén az adósságot és jövőre vegyek egy kocsit és utazás kilőve,kitudja meddig.. talán egyértelmű erre a válasz a sorrend..


a hitellel nincs gond fizetem szépen rendben,csak útban van, nem hiányzik ez már.. az utazás jó lenne, nem létfontosság. Az autó is jó lenne,viszont az sem minden áron fontos.. talán a legértelemszerűbb,ha kifizetem az adósságot,elmegyek nyaralni és utána autó.. de akkor ez kb jövő év őszéig is elhúzódhat..


2016. jún. 16. 17:50
 1/3 Bence87 ***** válasza:
100%
Adósságot fizesd ki előbb, aztán tegyél félre hathavi vésztartalékot (amiből meg tudnál élni 6 hónapig, ha nem lenne egyéb bevételed), és aztán költekezz.
2016. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"talán a legértelemszerűbb,ha kifizetem az adósságot,elmegyek nyaralni és utána autó.. de akkor ez kb jövő év őszéig is elhúzódhat.."


Nem értem, mi a gond ezzel. Netán beteg vagy és kérdéses, megéred-e a jövő év őszét?

Ha nem ez a helyzet, akkor kezdd csak a hitellel, a többit szép sorban. Nem kaphatsz meg mindent, azonnal, egyszerre.

2016. jún. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű: TERMESSZ FÜVET! Légy díler!
2016. jún. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!