Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ilyen formán árulhatom ezeket...

Ilyen formán árulhatom ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl. 5 különböző cégtől/nagykerből beszerzek eszközöket,alapanyagokat és ezeket egyesítve csomagban árulnám,egy konkrét elgondolás szerint.

Kisebb részekre osztanám pl.az alapanyagokat,de az eszközökön nem változtatnék.

Természetesen hivatalosan gondoltam.

Ez így kivitelezhető?


2016. jún. 16. 23:48
 1/6 Bence87 ***** válasza:
Kicsit kevés információ, de szerintem igen. Azért érdeklődj a nagykernél, dehát azért nagyker, hogy utána továbbadhasd, amit onnan veszel.
2016. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen hivatalosan gondoltam. "


Amennyiben ez azt jelenti, hogy vállalkozóként vagy céges formában teszed, akkor minden további nélkül.

Persze azért némi információ tényleg nem ártott volna, mert ha egy turmix gépet szétszedsz 2 részre és alsó és felső részt árulsz, akkor nem biztos, hogy frenetikus sikere lesz... :-) Báááár, még az is lehet... :-)

2016. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért tettem fel a kérdést,mert egyes dolgokat úgy adnék tovább,hogy nem változtatok rajta,csak összepárosítom más termékekkel,így képezve egységcsomagot.Ez így akkor nem minősül viszont eladásnak,ugye?
2016. jún. 17. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
De, ha megveszed majd eladod akkor az viszonteladás.
2016. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Viszonteladáshoz minden esetben szerződést kell kötni azzal.akitől vásárolsz,vagy ez csak egy lehetőség és nem kötelezettség?

Vagy ez csak akkor él,ha folyamatosan vásárolsz valakitől nagyobb mennyiségben,amit aztán tovább értékesítesz?

2016. jún. 18. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, van kiváltott vállalkozóid? Mert ez még nem derült ki.


Miért kellene szerződést kötni? Ma már nem nagyon szeretik azt a cégek, hogy küldenek valamit, Te meg majd utólag fizetsz átutalással. Odamész, megveszed, elviszed.

vagy hogy gondoltad? Elég homályosan fogalmazol... Azt értem én, hogy nem akarod "kiadni" a titkodat, de egy kicsit pontosabban leírhatnád nagy vonalakban az elképzelésedet (az üzlet menetét, hogy hogy képzelted el).

2016. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!