Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol a legjobb eladni dolgokat...

Hol a legjobb eladni dolgokat teszvesz jófogás vatera emag abey. Stb?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

A legjobban?

Sehol.

Minden kellene mindenkinek, de lehetőleg ingyen.

2016. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
legalább egyet mondjatok amin hamar megveszik jó áron
2016. márc. 6. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Hamar is meg jó áron is? Olyan nincs...

Illetve van: a vevőnek jó áron :-)


Komolyra fordítva a szót: Vaterán szerintem elég jól lehet eladni, de ha "jó áron" szeretnél valamit eladni, akkor ki kell várni a vevőt.


Illetve, ha olyan dolgot szeretnél eladni, ami másnak nincs, akkor talán lehet jó árat kapni érte...

2016. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor vatera?
2016. márc. 7. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Válaszoltak!

Sehol sem lehet már elég hamar eladni!Vatera sem jobb,elhiheted ráadásul jutalékos stb! Teszvesz emg ugyan az mint vatera

Amúgy emag-on TE nem adsz el semmit,előre szólok,csak vásárolni tudsz ott...nem adásvételi oldal..olyan meg nincs hogy abey..hanem ebay

2016. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

"Sehol sem lehet már elég hamar eladni!Vatera sem jobb,elhiheted ráadásul jutalékos stb!"


De, igazából lehet hamar eladni - csak nem a neten.

Egy ismerősöm kiment egy Gardróbvásárra, helypénz 4 ezer ft úgy, hogy azt előre kellett fizetni, átutalni - azt sem tudta, esős idő lesz-e, jönnek-e vevők vagy sem (Bp. belváros)


Árult 1 nap alatt 20 ezer ft-ért(nettó 16 ezer ft, a helypénz a megszerzett haszon 20 %-a, azaz 4 ezer ft).


Én február hónapban (igaz, nem egy nap alatt, hanem egész hónapban) eladtam 15 ezer ft-ért, a kifizetett listázási díj és jutalék 1.179 ft, ami még 10 %-ra SEM JÖN KI.

És otthon ültem kényelmesen a meleg szobában :-) nem fagyoskodtam a hidegben.


Hát akkor miért mondják, hogy drága a Vatera? :-)

Persze, a 0 ft-hoz képest biztosan, csak pl. a Jófogáson ott a sok kárba veszett idő, mikor csak bolondít a vevő - meg esetleg pénz, az át nem vett csomagért - szerintem semmivel sem jobb, mint a Vatera. Akkor ugyanott vagyunk vagy még rosszabb, mert a Vaterán pl. egyszerűen kiírom, hogy nincs utánvét - de ezt kompenzálják az értékelések :-)


És azért lássuk be: a konkrét vevők mégiscsak a Vaterán vannak... meg a gyűjtők...

Kérdező, különben attól is függ, mit akarsz eladni? Ruha kicsit nehezebben megy...

2016. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen úgy gondoltam, én is hogy neten már nem annyira hamar mennek a dolgok! Pár éve én is adtam ott el cuccokat,most meg semmi! És nem szart raktam fel! Piacokon is érdemes próbálkozni
2016. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zsibvásár.hu - jutalékmentes.

Jófogás - ingyenes, de az előresorolásokért fizetni kell.

2016. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tesz-vesz (= vatera), jófogás, OLX
2016. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Frissítés:

a Zsibvásár 5%-ot húz be minden eladás után.

2016. nov. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!