Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne egy horgásztó...

Mennyibe kerülne egy horgásztó létrehozása illetve mennyiért lehet a halakat megvásárolni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg mindentől függ de nagyjából amire én gondoltam az kb. 2,5-3 ha terület.

2016. jún. 17. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Üzleti tervet ne csináljak mindjárt neked?
2016. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Kérj árajánlatot pár geotechnikai cégtől.
2016. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

környékünkön Bp-től 25km-re.. 50 millió alatt nem találsz tavat. Telepítés költsége meg függ a fajtától és mennyiségtől.


Tavaly egy ilyen tónál volt a céges családi nap.. a tulaj azt mondta, hogy a tavat 70 milláért vette 5 milla volt a rendbetétele (környék parkosítása, meder pucolása, stb) és 2 - 2milláért telepített bele halat.

2016. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező mennyit szánsz rá?

A google-t javaslom, néhány célzott keresőszóval pl. tó, tófólia, betonozás, haltenyésztés, halastó, fingerling, mélyépítés, tenyészhal, stb.


Üsd ki magad, jó szórakozást!

2016. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Több millió. Telek árak is változóak, attól függ, hol van. 1 hektár nagyjából 1 millió ft, vagy több. Erre jön a kotrás, a parkosítás stbstb. Mindennel együtt úgy gondolom, hogy legalább 15-25 millió. + a telepítés. Ez si sokmidnentől függ, halak mérete, fajtája. Egy 3-4 milliót rá lehet számolni erre is, ha normális tavat akarsz.
2016. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fő kérdés vìz honnan lenne bele ? Van egy két ismerősömnek tava. 2nek sajó holtàg 1nek pedig egy völgyben ahol a vìz összefolyik de azzal sok a gond arról külön ìrok. Első sertèstelephez van csatolva hìgtràgyàt beledózeroljàk a tóba az ugye növények elszaporodàsàt okozza arra növény evő hal arra ragadozó...Màsik melett is van gazdasàg de kisebb de szerintem tràgya ott is a tóba megy. Ezek természetes holtágak. Szokàs még felhagyott kavicsbànyàba is telepìteni halat. Vagy más kűlszin bányába. Itt nincs épìtési költség. 3adik tó. Összefolyàs làpos mocsaras részt kimélyìtették de ott kellet sokat ráfordítani. Mivel sekély a madarak hordjàk el a halat hálót kellett húzni fölé. Haltelpítés fajta melett szàllìtàsi költség függvénye is.
2016. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!