Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tudnék csinálni ebben a...

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy tartós beteg vagyok, ezért fizikai munkát nem végezhetek, ezzel csak annyi a gond hogy falun lakom, szóval itt kb csak az van. Szeretnék valamiből megélni, ehhez keresnék ötleteket. Gondolkodtam vállalkozás indításon, ott legalább nem kell betonoznom, és jobban is keresek vele mint egy közmunkás vagy gyári munkás, de tőke az nincs. Érdekelnének a befektetések, de nincs mit befektetni, és semmilyen ötletem nincs. Valakinek van valami ötlete hogy mit tudnék csinálni?

23/F


2016. jún. 23. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem volna rossz tudni, hogy mihez értesz... Hiába mondom, hogy nyiss fotó stúdiót ha nem értesz a fotózásoz...
2016. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam le hogy mihez értek, hogy ne ebben a témakörben érkezzenek a válaszok mert szeretnék más területet is kipróbálni. Eddig informatikával foglalkoztam, érdekel is, de nem csak ez hanem minden más is.
2016. jún. 23. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, akkor szerintem nyiss kézműves cukrászdát, abban jó pénz van!
2016. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!