Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ma még van, aki elvállal...

Ma még van, aki elvállal tiszta jutalékos értékesítői munkát? (Ügynöki jellegűt)

Figyelt kérdés
Fel szeretném lendíteni a vállalkozást. Szolgáltatásra is be vagyunk rendezkedve illetve van árukészlet is, amit el kéne adni.
2010. ápr. 16. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sokan.

Én mondjuk így dolgozom, de az emberek java része fél attól, hogy teljesítmény alapján kapjon pénzt, mert akkor muszáj lenne dolgoznia munkaidőben.

Egyébként ilyennel érdemes más területen dolgozó üzletkötőket megkeresni, hiszen ők amúgyis járják az utakat, két munkát is elbírnak. Vagy másodállásba anyukáknak, gyes mellé, fiataloknak egyetem mellé, vagy főállásban dolgozóknak kiegészítőként - már ha a munka megengedi ezt. Úgy vettem észre, ezeknek az embereknek van szüksége valóban fizető munkákra, de az ügynökösködéstől ők is futva menekülnek többnyire.

Bocsi, tapasztalat.


Milyen a munka egyébként?

Ha megírod privátban, megköszönöm, sosem lehet tudni...

2010. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!