Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Azok az emberek akik egy...

Azok az emberek akik egy normál vállalkozást vezetnek azok a papír munkákon kívül, kétkezi munkát is szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Nyilvánvalóan attól függ, hogy mi az adott vállalkozás és kik dolgoznak benne. Nem fog kapálni a kedvedért, ha semmi köze a vállalkozáshoz.
2016. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy értettem hogy ha a főnök villanyszerelő és a vállalkozása is ezzel foglalkozik.
2016. júl. 30. 16:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt.
2016. júl. 30. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy vállalkozást nem papírmunkából áll csak vezetni. Tárgyalásokra kell járni, csip-csup dolgokért kell rohangálni sokszor.

Az idő 60-70%-t ez teszi ki. A többinél pedig pedig terveket ellenőrizni, bevételeket összehasonlítani.

De a villanyszerelőnél ismerek olyat akinek 4-5 fős brigádja van, és ő is dolgozik. Plusz eljár tárgyalásokra, és terveket, árajánlatok csinál.

2016. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. júl. 30. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszemélyes egyéni vállalkozó vagyok, szóval igen, én végzem a kétkezi munkát meg a papírmunkát is. Egyedül a könyvelést csinálja könyvelő.
2016. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
56%
Ha kevés pénzel kezdesz bele egy vállalkozásba az elején te végzed a munkát, később ha jobban megy lesznek alkalmazottaid akik szép lassan átveszik helyetted a munkát, később cégvezetőd /ha nem megy jól a vállalkozás kénytelen vagy te dolgozni, esetleg még csődbe is mész/. Ha sok pénzel vágsz bele egyből lehetnek alkalmazottaid, cégvezetőd. Ha már van cégvezetőd Te egész nap csak lógatod a lábad a yachtodról luxusqv@kkal körülötted(jobb esetben a családoddal, gyermekeiddel), vagy utazgatsz a világban, amit szeretnél. a cégvezető irányítja a vállalkozásod/vállalkozásaidat.
2016. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem volt annyi papir munka,hogy csak azzal foglakozzak.

a másik válalkozó akivel közösen dolgoztam,ő sem csak firkált...2kezi munkát mondjuk végzett de nem hagyományos értelemben:tervezés-rajzolás,néha pakolás.

2016. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Épp ma kérdeztem meg egy építésvezetőt (kivitelezőt), hogy mit keres a vállán az a cementes zsák? :D

Merthogy beállt Ő is hordania zsákokat.


De láttam már igazán "puccos", sok pénzzel rendelkező hotel tulajdonost is, akit otthagyott az építésvezetője (meg is érdemelte, olyan volt) és muszáj volt beállnia távolságokat mérni, mert haladnia kellett az építkezésnek, hozták az ajtókat, kádakat, stb. El is vágta a kezét a fém mérőszalaggal, mert nyilván nem volt hozzászokva, hogy azt behúzáskor elengedjük...

2016. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!