Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A lidl-ben kapható 12 db-os...

A lidl-ben kapható 12 db-os szilikon muffin formákba nem kell papir? Vagyis a papirt helyettesitik? Normál tepsibe kell belerakosgatni öket? Szeretnék venni, de nem tudom milyen lenne a jó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele papírt, de nem muszáj. A nem szilikonosba sem kell, ha jól kikened. Nem kell őket normál tepsibe rakni, csak berakod a sütőbe és kész. Ráteheted mondjuk egy tepsire, de csak ha nagyon nagyok a lyukak a rácson és nem tudod egyenesen berakni a sütőbe a szilikon formát.
2013. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sejtem mire gondolsz, nekem is 12 db egyedi szilikon formám, több színben. ezekbe nem teszek papírt, viszont egy tepsibe állítgatom őket, mert a rácsról lebillenhetnének.jó, én szeretem. egy kicsit tovább sül, mint a hagyományos fémformában, mert jobban visszafogja a hőt a szilikon.

1-2 perc pihi után szépen kifordul a süti belőle.

egy hátránya lett, a szép színes formák elszíneződtek, de mindegy a praktikum a lényeg.

2013. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megvettem,nagyon szuper!csak ajánlani tudom,egy normál tepsibe belerakosgattam,kikenni sem kell nem ragad belé,sütés után pár perccel csak veszed ki a formából,nagyon szuper.
2013. febr. 12. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!