Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Autó restaurálás, felújításról...

Autó restaurálás, felújításról szeretnék érdeklődni nagyon érdekelne ez a szakma szoval megéri belefogni a mai világban?

Figyelt kérdés
Szlovákiaban elek itt szeretnek egy kis garazst muhelyet es kivancsi vagyok megerne e belefogni, szoval autoszerelek,kereskedok, restauralok vagy ehhez hasonlo foglalkozasu emberek irhatanak tanacsokat,vagy aki ismer ilyen embert. erdekel a szakma az az elkepzelesem van h beszerzek regi autokat eloszor kis osszegert es ha jobban megy oldtimereket hozatnak be usa bol tudom hogy ez nem egyszeru mar rengeteget olvastam rola. szoval aki tud errol valamit mindenkepp van profit ? Megeri a biznisz ?

2016. júl. 31. 08:26
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Miután Te élsz Szlovákiában, neked kell jobban ismerni a helyi adottságokat. Egy kívülálló nem ismerheti az anyagi hátteredet, a szakmai felkészültségedet, kapcsolataidat, semmit.

Hogyan tudna így bárki hasznos tanácsot adni???


/magánvélemény:

ha engem valami nagyon érdekel, akkor nincs olyan, kérdés, hogy megéri/neméri..../

2016. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nehéz elkezdeni ez nem olyan mint a GMG.

Sok tőke kell hozzá.

Műhely, szerszámok. Valahol kell festetni is. Évente kb. 2 db-ot tudnál eladni amin legalább kell 900.000Ft hasznodnak lennie darabonként. Én nem fognék bele inkább egy autószerelő műhelybe jelentkeznék.

2016. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!