Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt ilyen emberek?...

Vannak itt ilyen emberek? Vállakozó szellemű 16 éves vagyok. Rengeteg ötletem van de tőkém és tapasztalatom még nincs. Olyan emberekkel szeretném felvenni a kapcsolatot akik rendelkeznek tapasztalattal és akiktől tanulhatok.

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 09:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lényegében mentort keresek.
2016. aug. 3. 09:55
 2/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit szeretnél? Vállalkozni? Mert azt 18 év alatt nem lehet. Vagy olyan embert, akinek van pénze és megcsinálja helyetted az ötletedet? De akkor a haszon nagyja is az övé lesz...


Üzleti terved van az ötleteidhez?

2016. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérem, hogy toljon tőkét alám. Én csak azt szeretném, hogy legyen kihez fordulnom a kérdéseimmel, legyen valaki aki rámutat, hogy egy adott ötlettel meg éri-e foglalkozni.
2016. aug. 3. 11:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó, oké, így akkor már pontosabban látható :-)

Csak az a nem tiszta, hogy mivel Te még nem lehetsz vállalkozó, akkor ki csinálja meg az ötletedet?

2016. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak kicsi dolgokról lenne szó ilyen nyári tábor szervezés motoros express fuvarozás városon belül meg hasonlók. Csak mindig azzal van a baj, hogy van egy ötletem, van benne lehetőség de mivel még nem csináltam ilyet ezért nem tudok igyényeimnek megfelelő tényezővel számolni. Pl.:rengeteg költség meg papír munka van amiről egyenlőre fogalmam sincs hisz honnan lenne.... De én szeretném ezeket tudni mert engem ez érdekel és hiszek benne, hogy ez lesz a jövőm. Interneten pedig nincs fent rengeteg információ amire szükségem lenne vagy ha fent is van nem elég részletes. Nem tudom, hogy te benne vagy-e a témában. De nekem információ, kell tanulni szeretnék a tényleg fontos dolgokról.
2016. aug. 3. 11:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Most még az elején nem is feltétlen muszály, hogy elinduljon a saját vállalkozásom. Én tökéletessen megelégednék azzal ha valaki olyan közelében tölthetem el azt az időt amíg 18 leszek akitől tanulhatok. Hogy átlássam a rendszert.
2016. aug. 3. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Értem... Szerintem, amíg nem találsz mentort - én nem tudnék az lenni - addig olvasgass, tanulj az üzleti tervről, próbálj meg felállítani egy ilyent.

Enélkül az ötletek megvalósítása csak egy bukdácsoló, lassan vagy gyorsan becsődölő vállalkozás lesz.

Sajnos a mai magyar viszonyok mellett nem könnyű bármely ötletet nyereségesre vinni, olyan magasak az adóterhek (én pl vállalkozó vagyok, havi 50 ezer ft az adóm és még ez a "legolcsóbb" megoldás :-( )

2016. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért köszi.

Ha esetleg tudnál valakit akkor azt nagyon megköszönném.

2016. aug. 3. 12:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát ötleted, hogy nyári tábort csinálsz és meggazdagszol belőle.


Amit viszont nem tudsz:

-hol legyen

-mik a feltételek

-mik az előírások

-hogyan tudod hirdetni

-hogyan tudsz másokat rávenni, hogy elmenjenek a táborodba

-mennyibe kerülne

-honnan tudsz hozzá pénz előteremteni

-mi az az üzleti terv???

-stb...


Hát sok sikert kívánok neked a nagybetűs életben :)

2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már minden kiszámoltam elrendeztem kajátol kezdve száláson át de most nem ez a priotitás
2016. aug. 5. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!