Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Feltaláltam a spanyol viaszt...

Feltaláltam a spanyol viaszt és árulni szeretném de nincs semmi üzleti tapasztalatom. Tudnátok segíteni hol kezdjem el?

Figyelt kérdés
Szóval kitaláltam egy terméket ami működik és van egy prototípusom belőle. Még nincs levédve és senki nem tud róla. Úgy hiszem hogy ha elkezdeném árulni akkor jó üzlet lehet belőle, és ha jól tudom ehhez nem kell semmilyen külön képzés szóval mindenféle képen bele akarok vágni. Van javaslatotok hogy hol kezdjem el? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 24. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


levédeted


okmányirodában kiváltod az egyéni vállalkozóit


és már árulhatod is.

2015. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első leírta.


Azt meg csak te tudod mennyi pénz kell ehhez. Ha csak kevés (pár millió) akkor vagy keresel magánszemélyt aki beszáll hozzád vagy veszel fel hitelt és csinálod magad.


Ha sok kéne akkor vagy bajba, mert jelenleg a kockázati tőke befektetés nem dübörög, senki nem fog tízmilliókat hozzádvágni.

2015. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Prototípus az az első, házilag megépített működőképes "tákolmány" ami hozza az elvárt eredményt... na ez tudtommal még nem piacképes. Szóval tesztelés, finomítás, védelem, hogy ne csapja agyon a felhasználóját a 220V (ha árammal működik) és utána lesz piacképes. Már ha egyáltalán van piaca...
2015. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!