Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok, jó biznisz...

Mit gondoltok, jó biznisz lenne, ha nagyobb fesztiválokra elővételbe vennék jegyet, majd utolsó napokban eladnám?

Figyelt kérdés

Csinált már valaki ilyesmit? Működhet?

Látom, hogy a Sziget-re hányan keresik a jegyeket és mikor megjelenik a következő fesztiválra a jegy, a legelső etapban vennék vagy 4-5 darabot, majd ilyen utolsó hajrában eladnám. Szerintem megérné. Szerintetek?



2016. aug. 7. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Feltéve, hogy a jegyek tényleg teljesen elfogynak és így kénytelenek lennének a tiédre rászorulni.
2016. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mennyit keresnél vele jegyenként, + 10 ezret? És akkor ott van a rizikó, hogy nem veszi meg senki..
2016. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyban csináld!

Vásárold fel az összeset.

Így csak tőled lehet majd jegyet venni és annyiért adod amennyiért nem szégyelled. A határ a csillagos ég.

2016. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajrá csináld!

2015 megismétlődik, idén ismét féláron fogok bejutni :)

2016. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem, pont hogy te buksz rajta...aki eleve elakart menni az már rég megvette mire elfogynak a jegyek.
2016. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20-25 éve sok filmben ezt csinálták, van akihez ez most ért el, öreg piramisjátékok is mindig új balekra lelnek, mikor felnő a következő generáció :)
2016. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!