Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Itthon szeretnék használt...

Itthon szeretnék használt ruha üzletet nyitni. Jelenleg GYED-en vagyok, aug.11-ig. Férjem épület burkoló vállalkozó. Kibővítheti a vállalkozását erre, és én mint segítő családtag (megvan a kereskedelmi boltvezetőim) árulnék itthon?

Figyelt kérdés

Gondolom meg kell várnom míg lejár a GYED, de addig el lehet indítani az engedélyeket, amit nem is tudok, hogy mi kell hozzá. Külön bejáratú helyiség, le van csempézve, hideg víz benne.GYES mellett nekem miket kellene fizetni.

Bocsi azt elfelejtettem: Munkaviszonyban vagyok, de úgy néz ki bezár a cég, ahol voltam.


2010. ápr. 19. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mik a fejlemények,aktuális még a kérdés?
2011. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!