Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt KKV-k? Ti hol...

Vannak itt KKV-k? Ti hol kerestek munkatársakat? Milyen állásportálon?

Figyelt kérdés
Nézelődöm mostanában, de a profession, cvonline iszonyatosan drágának tűnik, ráadásul nem túl híresek a hatékonyságukról. Érdekelne, hogy hozzám hasonló kis és közép vállalkozók hol hirdettek? Mit ajánlanátok és miért?

2016. aug. 22. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Sima startapró, vagy akár jutub, és fészbukra leosztod.

A jófogást azért nem írom mert rühellem!

Amikor én kerestem állást akkor pl az ilyen monster meg proffession meg cv online hirdetéseit sosem vettem komolyan, mert ez mind multikra van optimalizálva, hogy minnél több költséget leírhassanak, és ne kelljen adózni.


Egyébként ha kirakod az üzletben, akárhol, úgyis rákérdeznek! Csomó helyen csak kiteszik, hogy ezt vagy azt felveszünk, és meg sincs hirdetve.


Ilyen világot élünk, hogy a "munkahely" jobban kell mint egy kiló kenyér.


Már akinek...

2016. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként szabad megkérdezni, mivel foglalkozol, hogy el bírsz tartani még egy alkalmazottat is?
2016. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként belsőépítészettel foglalkozom. :) Az mit jelent, hogy multicégekre van optimalizálva? Az árából látszik, hogy egy hazai kis cégnek felér egy arcon csapással, de mégis kíváncsi volnék, hogy az álláskeresők képzettsége/képzetlensége milyen arányban van egymással. Szóval csak diplomás, öltönyös urak keresnek ott, vagy vannak szakik is? Mennyire érdemes náluk keresni? Csak attól tartok, hogy túl drága az a 100 egynehány ezer forint, hogy leteszteljem ...
2016. aug. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!