Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt kiírhatom egy állásportálon?

Ezt kiírhatom egy állásportálon?

Figyelt kérdés

végzettség képzettség és önéletrajz rovatba:


az egyetemet befejeztem záróvizsgák sikeresen teljesítve vannak, de nyelvvizsga bizonyítvány hiányában a diplomámat nem vehetem át, de a képzés lezárásáról igazolással rendelkezem.



vagy ilyet sem írhatok ki azért kérdezem, mert amúgy ezen kívül csak egy érettségim van, és a föntiekről csak egy papírt kaptam.



2012. okt. 15. 10:15
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
ilyenkor mit írhatok legmagasabb iskolai végzettségnek? egyetem vagy érettségi?
2012. okt. 15. 10:24
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem részeltezném ennyire a dolgokat, ne hozd magad rosszabb helyzetbe alapból.

Van egy egyetemi diplomád és kész!

Ha majd eljutsz odáig, hogy konkrétan kérik, akkor megmondod, hogy mi a helyzet!

2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%

2-es


Igen, minden HR-es álma az olyan jelentkező, aki helyből hazudik az önéletrajzába.

Az meg minden munkáltató álma, aki egy egyetem alatt annyira nem volt képes, hogy egy nyamvadt középfokú nyelvvizsgát letegyen.

2012. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
előzőnek köszi nem volt pénzem rá, és most sincs, mert tudod amit kerestem fontosabb dolgokra kellet fordítanom (nem részletezem), ha már itt ócsárolsz akkor engedd meg nekem is, hogy így tegyek, ha nem tudod, hogy valaki honnan jön, hogy önerőből eljusson idáig akkor ne írj ilyen kommentet, föntről könnyű beszélni azoknak akik a mindennapi megélhetésért küzdenek, tudod azért tanultam erőn felül, hogy ki törjek, és lelkiismeret furdalást okozott lejmolni a szülőktől ismerősöktől, ne haragudj hogy megkérdezem neked honnan volt rá pénzed? ha saját béredből csináltad az egyetem alatt akkor bocsánat előre is, de az írásodból véve még biztos nem volt lapát a kezedben!
2012. okt. 15. 11:42
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

#3: OK, kiváncsi leszek, hogy ahol egyetemi végzettségü munkaeröt keresnek, egy ilyen indítással, hány helyre fogják "behívni"...

Sok munkaadó (nagy cégek is) magasról tesz a nyelvizsga-papírra, ha beszéled a kívánt idegen nyelvet, megfelelö szinten!

2012. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Figyeljen már ide NEM HAZUDNI AKAROK!, ilyen nehéz a felfogása oda írom hová jártam és miért nem szereztem meg a bizonyítványt, a képzést befejeztem! DE NINCS PÉNZEM! mert ennem is kell és jó ha télen fűtés is van a lakásban!
2012. okt. 15. 11:48
 7/29 A kérdező kommentje:
az angolt pedig használom, csak a beszéd nem egyenlő a nyelvvizsgával oda föl kell készülni, ahhoz pedig pénz kell, ami NINCS!
2012. okt. 15. 11:49
 8/29 A kérdező kommentje:
és kérem ha nem tud építő hozzá szólást írni ne írjon, veszekedjen máshol!
2012. okt. 15. 11:51
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2012. okt. 15. 11:57
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Akkor kérjél nyugodtan bocsánatot, már gimnazista koromban is dolgoztam és az egyetem alatt végig néha heti 30-40 órát. Mégis képes voltam elvégezni saját erőből.


A kábítás meg nem kell, az én időmben még 12e forint körül volt egy nyelvvizsga.

2012. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!